20. června 2016 15:42

Premiérová 9. řada Teorie velkého třesku začíná na Prima COOL už tento čtvrtek!

Teorie velkého třesku IX (1) - upoutávka

Dva géniové, Leonard a Sheldon, kteří tápou v každodenním životě, se vracejí v deváté řadě oblíbeného komediálního seriálu. V nových epizodách se svým typickým způsobem vypořádají se svatbou, rozchodem i natáčením dokumentu o Star Treku. O tom se můžete přesvědčit od 23. června ve 21.25 na Prima COOL.

Hrdinové legendárního komediálního seriálu oceněného Zlatým glóbem se vracejí v nové várce zábavných epizod. Geniální podivíni, kteří vědí všechno o kvantové fyzice, ale když přijde na každodenní život tady na Zemi, ocitají se zoufalí a beznadějně ztracení ve vesmíru, přicházejí s devátou řadou oblíbené Teorie velkého třesku.

9. ŘADA ZAČÍNÁ VE ČTVRTEK VE 21.25!

Navzdory dříve dosti bouřlivému vztahu se Leonard a Penny konečně zasnoubili. Dokonce i Sheldon si našel společnici a uzavřel „dohodu o vztahu“ s neurobioložkou Amy Farrah Fowler. Jenže ta ho nedávno požádala o „pauzu“, protože se nemůže vyrovnat s tím, jak pomalu se to mezi nimi vyvíjí.

Leonard a Sheldon tráví volný čas fantasy hrami na hrdiny v okruhu přátel, kam spadají jejich kolegové vědci Rajesh Koothrappali, Howard Wolowitz a Howardova okouzlující manželka, mikrobioložka Bernadette.

Tahle parta se v deváté řadě potýká s šermířským kurzem, dokumentárním filmem o Star Treku, rozlučkou se svobodou na pařbě v Mexiku, hledáním nové přítelkyně online nebo drsným faktem, že Leonard před svatbou s Penny políbil jinou.

Když svatba, tak svatba!

Na tento moment všichni čekali! Leonard si bere Penny. „Myslím, že teď už jsou dost připravení, aby se na to vrhli,“ říká Johnny Galecki. I když se veselice odehraje hned na začátku deváté řady, a dokonce v Las Vegas, někteří herci nevěřili, že na ni skutečně někdy dojde. „O svatbě jsem neměla ani tušení. Byla jsem si celkem jistá, že někde mezi osmou a devátou řadou se mezi Leonardem a Penny něco pokazí. Ale najednou opravdu budou svoji,“ diví se Mayim Bialik. „Pořád jsem čekala, že na to z nějakého důvodu nedojde, ale už je to tady.“

Mayim Bialik hraje Amy, která se naopak po pěti dlouhých letech rozešla s Leonardovým nejlepším kamarádem. Sheldon zůstal po rozchodu smutný a zmatený. „Mezi Sheldonem a Amy se teď nic moc neděje,“ prozrazuje jeho představitel Jim Parsons. „Sheldon podle mě vůbec nerozumí tomu, proč už nejsou spolu… chce Amy zpátky, prostě proto, že ji chce zpátky ve svém životě.“

Sheldon není jediným, koho rozchod oblíbeného páru zaskočil. „Hodně lidí se mi svěřilo, že se jim to vůbec nezamlouvá, a víte co? Jsem na tom stejně!“ přiznává Mayim Bialik. „Jsem ráda za každou příležitost sejít se s Jimem před kamerou. Ale ještě radši mám scény, ve kterých jsou Sheldon a Amy jako pár.“

Problémem je sex. Přesněji řečeno to, že ani po tolika letech vztahu na něj nedošlo. Naštěstí není všem dnům, a hlavně vysílání Teorie velkého třesku konec! Po svatbě Leonarda s Penny se pozornost postupně přesouvá na Sheldona a Amy i jejich potenciální společnou budoucnost.

Devátou řadu čeká několik velkých momentů a jeden opravdu velký třesk. A už teď je jisté, že se Leonard, Penny, Sheldon, Amy a spol. objeví ještě v jubilejní desáté sérii.

Nové díly Teorie velkého třesku začínají ve čtvrtek 23. dubna ve 21.25. Celou 9. sérii pak můžete sledovat od pondělí do čtvrtka, vždy ve 21.25!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný