2. srpna 2017 11:57

Představujeme podzimní seriálové premiéry na Prima COOL. Dorazí nové díly Simpsonových i Teorie velkého třesku

Prima COOL podzim 2017 image

Plus nový Top Gear, 24 hodin, Útěk z vězení nebo Černá listina!

COOL na vás brzy vytasí kupu nových seriálů a premiérové díly těch starších. Začneme už příští pondělí novou 24kou a od září do vás napereme hned 6 stěžejních premiér. Co přesně vás čeká a nemine? Tady máte stručné základní info, které si rovnou můžete poznamenat do kalendáře!

24 hodin: Nezastavitelný: 1. série

Počet epizod: 12 Premiéra: pondělí 7. srpna ve 20.15

Hodiny už zase tikají a čas běží nezadržitelně dopředu! Pokračování slavného seriálu 24 hodin je adrenalinovým závodem, ve kterém jde o všechno. Hlavní hrdina, seržant speciální jednotky Eric Carter (Corey Hawkins), musí s pomocí geniální a ambiciózní bývalé tajné agentky Rebeccy Ingramové (Miranda Otto) odhalit složitou teroristickou síť a zabránit zničujícímu útoku na půdě Spojených států.

Simpsonovi: Nové epizody z 28. série aneb Žlutý maraton

Počet epizod: 5 Premiéra: sobota 2. září ve 20.00

Každý je zná a trne, co zase příště vyvedou. Připravte se na Žlutý maraton premiérových epizod z 28. řady! Simpsonovi musí najít nový domov pro rodinného vepře. Když všechny fast foody ve městě začnou servírovat zdravé jídlo, je třeba vrátit se k hotdogům Homerova mládí. Líza má trauma z katastrofálního pobytu na Krustyho táboře. Ve Springfieldu se zrodí nečekaný šampión hry v šachy. A Bart se stane novou basketbalovou hvězdou, jenže se nebezpečně zaplete s mafií. Spolehněte se na Simpsonovy, že to bude stát zato!

Teorie velkého třesku: 10. série

Počet epizod: 24 Premiéra: pondělí 4. září ve 21.25

Brilantní fyzici Leonard a Sheldon jsou v laboratoři naprosto geniální, ale v obyčejném světě zůstávají totálně ztracení. Ještě že jim pomáhá půvabná a vtipná Penny, která se za Leonarda dokonce vdala. Sheldon si taky našel „ženskou společnici“ ve stejně chytré neuroložce Amy. Když mají volno, nejraději ztrácejí čas s fantasy hrami na hrdiny ve společnosti kamarádů Raje, Howarda a Howardovy okouzlující těhotné manželky Bernardette. Po letech pokusů a omylů jim společenský život a vztahy dávají pořád dost zabrat. Copak je asi čeká dál?

Top Gear: 24. série

Počet epizod: 7 Premiéra: úterý 12. září ve 20.15

Největší auto moto show na světě slaví 40. výročí od začátku vysílání a startuje s novými moderátory za volantem. Herec a nadšený automobilový fanoušek Matt LeBlanc vyměnil seriály Přátelé a Epizody za řev vytuněných motorů. Na divoké jízdě ho doprovází novináři a moderátoři Chris Harris, Rory Reid a samozřejmě všemi oblíbený nepostradatelný Stig. Připravte se na nové výzvy, bláznivé kaskadérské kousky, exotické lokace a slavné hosty od Pána času Davida Tennanta až po Jamese McAvoye z X-Menů! Svou sbírku luxusních aut představuje Jay Kay, zpěvák skupiny Jamiroquai.

Černá listina: Vykoupení: 1. série

Počet epizod: 8 Premiéra: středa 13. září ve 20.15

Tajný agent Tom Keen pronásledoval v krimiseriálu Černá listina zločince a teroristy tak hrozivé a ďábelské, že o nich americká vláda neměla ani tušení. Teď ho naverbovala soukromá lukrativní vojenská organizace. V Grey Matters se specializují na těžko splnitelné mise, se kterými nechce mít žádná vláda ani nadnárodní korporace raději vůbec nic společného. Tom, jeho tajuplná atraktivní šéfka Scottie Hargrave a tým výjimečně schopných žoldáků a počítačových hackerů řeší problémy, které jsou pro ostatní příliš nebezpečné.

Útěk z vězení: 5. série

Počet epizod: 9 Premiéra: říjen

Specialista na útěky Michael Scofield vstal z mrtvých! Sedm let po své údajné smrti se objevuje pod cizím jménem za mřížemi v obávaném vězení v Jemenu. V zemi zuří krvavá válka a Michaelův bratr Lincoln i dřívější spoluvězeň C-Note riskují životy, aby ho zachránili. Bývalou Michaelovu manželku Saru, která se znovu vdala, mezitím zpátky v Americe ohrožují agenti tajné organizace Poseidon. Jak se Michael dostal do vězení v Jemenu? Podaří se ho zachránit? A jak to, že je vůbec naživu? Původní hrdinové Útěku z vězení se vracejí ve zbrusu nové minisérii.

Na kterou cooláckou novinku se těšíte nejvíc? Dejte vědět v komentářích!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný