23. července 2020 15:30

Podzim 2020 na Prima COOL: Deadpoola 2 doplní Ajťáci, Flash a spousta dalších skvělých premiér

Velkolepé dobrodrůžo, intošský humor i sektářský horor. Prima COOL je nabitá tím nejlepším!

Letošní podzim se diváci od Prima COOL neodtrhnou! Kromě stálic v podobě Autosalonu, RE-PLAY a pořadu COOL Esport je od října čeká šestnáctidílná reality show Adventure Games, ve které se každý týden pět soutěžních dvojic utká ve velkém cestovatelském závodu o atraktivní věcné ceny. A bude to dobrodružné, cestují totiž bez mobilu, s batohem na zádech a minimálním finančním obnosem!

Společně s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem diváky čeká další bláznivá výprava v původní cestovatelské sérii Cesta kolem světa. Bránice divákům polechtá břitký britský humor sitkomu Ajťáci či Teorie velkého třesku. Chvíle napětí přinese pokračování hororové antologie American Horror Story: Cult nebo Holky za mřížemi. Novinkou budou také výjimečná ukrajinská série Na schovávanou nebo superhrdinský akčňák Flash. S premiérovými díly se přiřítí i Simpsonovi nebo oblíbená maďarská rodinka v seriálu Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy. Pro filmové fanoušky je připravena nálož s tituly Vetřelec: Covenant, Bumblebee, Deadpool 2 a řada dalších.

Adventure Games

Adrenalinové dobrodružství letošního podzimu se blíží! Prima COOL připravuje do vysílání unikátní šestnáctidílnou reality show Adventure Games, ve které se každý týden pět soutěžních dvojic utká ve velkém cestovatelském závodu o atraktivní věcné ceny. Úkol pro soutěžící je jasný – dostat se z neznámého místa A do místa B. Bez mobilu, s batohem na zádech a minimálním finančním obnosem! Celkem šestnáct hodin budou dvojice závodit po celé České republice a plnit různě náročné úkoly, včetně fyzicky vyčerpávajících výzev. Které dvojici se podaří dostat do cíle jako první? A kdo pohoří hned na startu? Nová dobrodružná reality show už brzy na Prima COOL!

Cesta kolem světa

Dubaj, Tokio, Bali, New York a mnoho dalších světových destinací čeká nálet cestovatelského dua – Ondřej Sokol a Lukáš Pavlásek. S filmovým štábem se rozhodli natočit cestopisnou sérii, jakou nikdo nikdy neviděl. A to se jim skutečně povedlo… Z navštívených zemí toho divák moc neuvidí, zato kamery zaznamenaly jeden průser za druhým. Na zbrusu novou dvanáctidílnou sérii Cesta kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem naváže film Cesta kolem světa: Nejšílenější cesta všech dob.

Ajťáci

Britský sitkom Ajťáci je pro spoustu diváků srdcovka. Aby ne – hlavní trojici magorů nejde nemilovat. Roy a Moss jsou typičtí pracovníci IT oddělení. Jejich život ve světě serverů je násilně přerušen příchodem nové personální manažerky Jen, která toho ví o počítačích asi tolik jako lama. A zápletka je na světě. Ajťáci patří rozhodně k tomu nejvtipnějšímu, co na obrazovce diváci můžou vidět.

American Horror Story: Cult

Naopak úsměv na rtech zaručeně ztuhne při sledování premiérové sedmé série American Horror Story: Cult, která popisuje skutečnost. A ta je často děsivější než nadpřirozené běsi. Příběh je tentokrát zasazen do období po amerických prezidentských volbách v roce 2016. Sousedskou komunitu na předměstí rve na kusy kult tajuplného mladého muže. Sousedy vraždí děsiví klauni a úzkostmi sužovaná Ally se bojí o život malého syna i své manželky.

Na schovávanou

Mimořádný ukrajinský seriál Na schovávanou, který zaujal producenty napříč Evropou, vypráví příběh zmizelé sedmileté holčičky. Dva detektivové, dvě rozdílné povahy a prožitá traumata, která kriminalisty pojí s případem, jsou zárukou výjimečné noirové podívané.

Flash

O superrychlou zábavu se postará novinka Flash. Seriál o mladém forenzním analytikovi, který je zasažen bleskem a po devítiletém kómatu objeví svou novou schopnost – pohybovat se neuvěřitelnou rychlostí.

Holky za mřížemi

Je libo trochu toho vězeňského humoru? Prima COOL bude na podzim pokračovat s premiérovými díly slavného komediálně-dramatického seriálu Holky za mřížemi, který vznikl podle skutečných událostí a vysloužil si několik nominací na ceny Emmy.

Seriálové hity a nové filmy

A nebudou chybět ani další seriáloví oblíbenci: Simpsonovi, Teorie velkého třesku nebo Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy, jimž budou dělat společnost velké filmové premiéry. Jaké konkrétně? Mezi novinkami si zaslouží zmínit Bumblebee, Daria, Deadpool 2, Logan: Wolverine, Mission: Impossible – Fallout, Predátor: Evoluce, Rocky: Nová výzva, Torpédo U235, Válka o planetu opic, Vetřelec: Covenant a konečně xXx: Návrat Xandera Cage.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný