26. ledna 2020 15:41

Igor Chmela utekl před Vánocemi, a vyhnul se tak nakupování dárků

Jak se vyhnout zbytečnému vánočnímu shonu a ještě přitom něco zažít? Dobrou radu má Igor Chmela, který hraje mozek hlavního hrdiny v novém komediálním seriálu Po hlavě o nepoučitelném věčném smolaři. A potvrzuje, že se smůlou je třeba se poprat i na cestách.

Herec a komik Igor Chmela má za sebou hodně veselých rolí, ale tentokrát dostal jednu opravdu lahůdkovou. Hraje mozek. V novém komediálním seriálu Po hlavě, který je prvním původním pořadem úspěšného televizního kanálu Prima COOL, bude od 3. února operovat každé pondělí ve 20.15 z hypermoderního řídicího centra v hlavě hlavního hrdiny Indyho, kterého hraje Petr Buchta. Mozek produkuje většinou skvělé nápady a dobré rady, ačkoli někdy je dost zákeřný a škodolibý. Hlavní hrdina mu často nenaslouchá a dostává se kvůli tomu do problémů. Minimálně jeden skvělý nápad a možná i dobrou radu pro ostatní měl ale sám Igor Chmela před pár týdny. Utekl před Vánocemi, zbytečným shonem i před dárky pod stromečkem.

„Svátky Vánoc jsme si protáhli o 14 dní. Dali jsme dětem vybrat mezi stromečkem s dárky, a možností odletět do ciziny a cestovat. Naštěstí zvolily cestu, čímž nás zbavily spousty předvánočních starostí…” prozrazuje. „Utekli jsme vánočnímu běsnění, neřešili jsme dárky ani jestli bude padat sníh, a užili jsme si cestování po teplých krajích.” Nebylo to poprvé. Chmelovi cestují rádi a často. Loni společně projeli Skotsko a hlava rodiny si pochvaluje, že to bylo báječné. „Válení se u bazénu má taky něco do sebe, ale dlouho se to vydržet nedá. Raději cestuju a poznávám nová místa. Jsem rád, že takový druh cestování vyhovuje i mým dětem.”

Hlavní hrdinové seriálu Po hlavě jsou důkazem toho, že smůla člověka dožene, ať chce, nebo nechce. Jenže co když se to stane na zahraničních cestách, kde je mnohem obtížnější nastalé problémy hladce vyřešit? Igor Chmela o tom ví své. „Loni při cestě k moři se z našeho starého transportéru začalo kouřit. Zrovna jsme projížděli tunelem. Nic příjemnýho…” přiznává. „Ujeli jsme tak ještě pár kilometrů na místo, kde se dalo zastavit. Posádku vozu tvořila mimo jiné i naše 85letá babička. Brácha – automechanik na telefonu – mi poradil, ať uříznu klínový řemen, že tak do 250 kilometrů vzdáleného cíle dojedu, sice bez světel a posilovače řízení, ale nebudu muset řešit odtahovku. Povedlo se. Mít modernější auto plné elektroniky, tak by mi zbyla jen ta odtahovka…”

Igor Chmela si zkrátka umí poradit. Má na to mozek. Proto si ho nenechte ujít v neobvyklé roli mozku v seriálu Po hlavě, který můžete od 3. února vídat každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora
Sdílejte článek
Štítky Vánoce seriál Skotsko Igor Chmela rada Prima Cool Petr Buchta protagonista

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný