8. února 2022 12:00

Kdo je kdo na plakátech Pána prstenů? Známe nové postavy, dorazí i trpasličí královna

Seriálový Pán prstenů se nezadržitelně blíží a my se postupně dozvídáme, jaké postavy si v krásných kostýmech zahrají.

Před očekávanou zářijovou premiérou seriálu Pán prstenů: Prsteny moci se začíná rozjíždět kampaň, která cílí především na fanoušky tolkienovského univerza či přesněji jeho legendaria, což je kompilace příběhů, básní, map a dalších dokumentů z historie Středozemě. Z tohoto širokého korpusu informací čerpali tvůrci seriálu pro představení 23 postav.

Konkrétně se však jedná pouze o jejich ruce, což není snadný úkol k rozluštění ani pro zaryté tolkienovce. Někteří z nich (navíc napojení na seriálovou produkci) se o to však pokusili a na výsledek se můžete podívat v galerii, kde u 12 z 23 plakátů naleznete základní informaci o postavě i hereckém obsazení – víc se zatím nepodařilo vypátrat ani těm nejlepším fantasy detektivům...

Dále se můžete ještě jednou podívat na představovací trailer, v němž dochází (bez použití počítačových triků!) k odlití loga nového Pána prstenů. Zanedlouho nejdražší seriál všech dob tedy fanoušky důmyslně popichuje a vytváří nepřehlédnutelné spojení se zbožňovanou trilogií Petera Jacksona. Bude to stačit na pořádnou podívanou a důstojný návrat k Tolkienově klasice?

ZDROJ: Twitter Fellowship of the Fans

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný