21. dubna 2022 15:15

Další fotky z nového Pána prstenů odhalují postavy, které nebyly v knihách, a tajemný meč

Dvě zcela nové postavy z Pána prstenů se budou zabývat tajemstvím, které do jejich životů vnese zlomený meč nevídané síly.

Seriál Pán prstenů: Prsteny moci vytasil nové fotografie, na nichž jsou k vidění dvě postavy, které nejsou součástí oficiálního kánonu, jak ho napsal J. R. R. Tolkien. S osudovým příběhem celé Středozemě je však podle všeho bude spojovat černý zlomený meč...

Prvním z hrdinů je mladík Theo, kterého ztvární před kamerami debutující šestnáctiletý herec Tyroe Muhafidin. Půjde o syna už dříve představené hrdinky Bronwyn (Nazanin Boniadi), jíž si můžeme prohlédnout na druhém novém snímku. Oba žijí ve vesničce Tirharad v Haradu neboli Jihozemsku, kde Bronwyn působí jako léčitelka.

Tajemná zbraň, jíž Theo na fotce drží, by mohla být dědictvím po jeho nezvěstném otci – a podle fanouškovských analýz by mělo jít o jílec věhlasného černého meče Gurthang, překovaného z nebeského meče Anglachel. O jeho zlomení vypráví Tolkien v samostatném románu Húrinovy děti a jeho posledním dosud známým majitelem byl tragický hrdina Prvního věku Túrin.

Dále víme, že bude Bronwyn udržovat tajný romantický vztah s lesním elfem Arondirem (Ismael Cruz Córdova), což je další ze zcela nových postav, jež vznikly speciálně pro seriálové Prsteny moci.

V převaze nicméně budou knižní charaktery a dočkáme se i pár starých známých z trilogie Pán prstenů. Dorazí například Galadriel (Morfydd Clark), Elrond (Robert Aramayo) nebo Isildur (Maxim Baldry), a kdo ví, co do premiéry seriálu, která proběhne letos v září, ještě vyplave na povrch. Spekuluje se i o Gandalfovi!

Zdroj: ScreenRant

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný