2. prosince 2022 13:30

Hvězda filmového Pána prstenů setřela nový seriál. Řekla o něm věci, s nimiž řada lidí souhlasí

Představitel jedné z ústředních postav historie Středozemě se podělil o svůj názor na nový seriál.

Bernarda Hilla (77) známe především jako vládce Rohanu, krále Théodena, z filmové adaptace Pána prstenů. Upoutal ale i rolemi ve filmech jako Titanic, Valkýra nebo Lovci lvů. Na otázku britského deníků Metro, zda sledoval nové seriálové zpracování s podtitulem Prsteny moci, odpověděl dost jasně: „Ne, nezajímá mě to.“

Seriál totiž považuje za nadbytečný. „Je to jen prostředek na vydělávání peněz a nechci se na to dívat, ani toho být součástí. Přeju jim hodně štěstí a tak, ale pro mě nejde o upřímnou věc,“ prohlásil herec, pro něhož jde o vypočítavou snahu dál ždímat už dobře zpracovanou látku.

„Myslím, že na hraně bylo už natočení Hobita, což byla krátká knížka... Rozšířili to, ale každá věc jde roztáhnout jen do určité míry. Myslím, že v Hobitovi se jim to ještě povedlo, protože tam jsou bezpochyby některé velmi dobré věci,“ podotkl Hill.

Seriál Prsteny moci se přitom osmidílnou první sezonou teprve otevřel. V plánu prequelového příběhu jsou ještě další čtyři série, které mají rekordní plánovaný rozpočet více než miliardu dolarů.

Zdroj: Metro

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný