2. června 2022 12:00

První fotka hobitů z nového Pána prstenů: Předchůdci Froda nebyli jen bílí

Tři nové fotky zachycují některé z ústředních postav nového seriálu Pán prstenů: Prsteny moci.

Chystaný seriálový trhák Pán prstenů: Prsteny moci odhalil trojici nových fotek, které jako první získal exkluzivně filmový magazín Empire a udělal z nich různé varianty svých obálek. Snímky svědčí o tom, že se skutečně dočkáme daleko širšího pohledu do jiné éry Středozemě.

První fotka představuje dobře známou elfskou hrdinku Galadriel, která svým životem protíná několik věků. Zde je mladší v podání herečky (Morfydd Clark), ve filmové trilogii ji ztvárnila Cate Blanchett.

Druhý snímek ukazuje vládce trpasličího města Khazad-dûm, které bylo po svém zpustnutí známé jako Morie. Jsou jimi princ Durin IV (Owain Arthur) a jeho družka princezna Disa (Sophia Nomvete).

Zřejmě nejzajímavější je však pohled na trojici chluponohů, což jsou předkové hobitů. Zleva jde o Poppy Proudfellow (v podání herečky Megan Richards), Elanor „Nori“ Brandyfoot (Markella Kavenagh) a třetí pak Sadoc Burrows (Lenny Henry). Pouze Sadoc je postavou Tolkiena, první dvě postavy byly vymyšleny pro potřeby seriálového příběhu.

Jako bonus na obálku předplatitelů pak časopis získal concept art hrozivého sněžného trolla od slavného Johna Howea.

Vše podstatné o seriálu, který si odbude premiéru už v září 2022, najdete v našem speciálu.

Líbí?

Zdroj: Empire

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný