18. listopadu 2021 17:15

Jak vypadá Pamela Anderson v seriálu o svém sexuálním skandálu? Hraje ji oblíbená Popelka

Trailer seriálu Pam & Tommy

Jedna z nejslavnějších krasavic všech dob Pamela Anderson na sebe kdysi strhla nepříjemně mnoho pozornosti kvůli ukradenému videu z líbánek. Nyní si ho připomeneme.

Tahle aféra z poloviny 90. let dala bulvárním deníkům jeden z nejvýživnějších materiálů všech dob. V době, kdy byl internet ještě v plenkách a o fenoménu „sex tape“ v podstatě nikdo neslyšel, se hvězda populární Pobřežní hlídky a suverénně nejvýraznější sex-symbol světa Pamela Anderson zapletla do nevídané kauzy. Nahrávka jejích novomanželských radovánek s muzikantem Tommym Leem obletěla svět takovým způsobem, že o této aféře brzy uvidíme hodně výrazný seriál.

Jeho premiéra je plánovaná na únor roku 2022 a osm půlhodinových epizod se zaměří na okolnosti toho, jak se ono slavné domácí video dostalo na veřejnost. Pamela Anderson totiž byla v polovině 90. let na vrcholu popularity, které vedle fyzicky velmi výrazné účasti v seriálu Pobřežní hlídka jistě napomohl i turbulentní osobní život. Po pouhých čtyřech dnech známosti se totiž vdala za bubeníka metalové kapely Mötley Crüe Tommyho Lee a na líbánkách s ním natočila hodně odvázané video. To bylo z jejich společného domova však ukradeno a stalo se jedním z hitů rodícího se internetu.

A co bylo dál? Vše se snad dozvíme v chystaném seriálu, který kromě atraktivního tématu láká i na silné herecké obsazení. Pamelu si zahraje Lily James, hvězda umírněných rolí ve snímcích jako Yesterday, Nejtemnější hodina, v seriálovém Panství Downton a především ve filmovém zpracování Popelky z roku 2015. Tommyho Lee ztvární Sebastian Stan, známý hlavně jako Bucky Barnes (čili Winter Soldier) z marvelovského komiksového univerza. Doplní je třeba známý komik Seth Rogen, jenž je pod dílem podepsán i jako producent, a z režijní stoličky na vše dohlédne Craig Gillespie (Já, Tonya). Talent před kamerou i za ní je tedy nepopiratelný, což podtrhuje i velmi stylová ukázka. Nejen fanoušci devadesátek se mají na co těšit!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný