15. července 2017 14:09

ODHALENO: Proč v Teorii velkého třesku nikdy neuvidíme dítě Howarda a Bernadette?

Souvisí to s jeho babičkou...

Za deset let, co je Teorie velkého třesku v éteru, se původní počet hlavních postav notně rozšířil. Postava, na kterou však někteří fanoušci budou čekat možná nejvíce, si však mnoho času před kamerou přesto neužije…

NÁSLEDUJÍ MÍRNÉ SPOILERY Z 10. ŘADY TEORIE VELKÉHO TŘESKU

Jak nejspíše víte z 9. řady Teorie velkého třesku, Wolowitzova Bernadette se aktuálně dočkala otěhotnění.

Fanoušci seriálu v Americe, kde již běžela 10. řada, si však po nedávném seriálovém porodu stěžovali na trochu překvapivou absenci pohledu na dítě.

Prozatím byl toliko slyšet jeho pláč, novorozenou Halley si však nemohli ani jednou užít v pohledu naživo! Má to však celé svůj důvod, a vy už zřejmě tušíte jaký.

Podobně jako se před kamerou nikdy neproducírovala Howardova máma, také u Halley by měl být zachován stejný gag. Zřejmě ji hodně uslyšíme, ale nikdy ji přímo neuvidíme...

Nejde však jenom o podobný druh vtipu, jaký jsme tu už měli - seriáloví tvůrci totiž poklonou Howardově mámě Debbie skládají poctu i její "hlasové" představitelce Carol Ann Susi.

Susi přitom před třemi lety zemřela - a spolu s ní odešla na věčný odpočinek i její slavná postava.

"Jedná se o láskyplné ohlédnutí za její babičkou - pro nás je to způsob, jak ponechat kus paní Wolowitzové naživu," řekl magazínu TV Line producent seriálu Steven Moralo.

Zároveň se v tom však ukrývá i praktický výhoda - na natáčení nemusí být přítomné malé dítě, což řeší celou řadu potenciálních komplikací.

Teorie velkého třesku běží na Prima COOL od pondělí do čtvrtka ve 21.25.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný