5. července 2016 17:55

Od Simpsonových k Teorii velkého třesku: 7 nejoblíbenějších seriálů na Prima COOL

Poslední loď II (1) - upoutávka

Co vás u nás bere nejvíc?

Ve středu večer vyslyší Prima COOL vaše prosby a ve 20.15 nasadí premiérovou 2. řadu apokalyptické Poslední lodi! Příběh námořního plavidla brázdícího vody světa, který sužuje drsná pandemie, si zjevně našel své věrné fanoušky. I Poslední loď však může jen závidět sedmeru dalších trvalek COOLu – poškrábali jsme se na hlavně a vybrali ty nejoblíbenější, aby vám žádná z nich neunikla!

Teorie velkého třesku

Evergreen našich podvečerů i večerů si získal srdce mnoha z vás. Vlastně by se dalo říct, že když byla Prima COOL ještě mladičkou televizí ve školce, právě vysílání Teorie velkého třesku z ní udělalo nejpopulárnější nové děcko ve třídě. Od té doby jsme vám přinesli každou novou řadu, a nejinak tomu bude i v případě (minimálně) třech dalších!

Futurama

O něco méně je bohužel k vidění posádka rakety Planet Express. Má však, nakonec, také podstatně pohnutější historii. Někdejší nástupce Simpsonových byl de facto zrušen nikoliv jednou, ale hned dvakrát. Definitivně přestaly nové díly vycházet již před třemi lety a od té doby se musíme spokojit s reprízami...

Živí mrtví

V případě Živých mrtvých byla Prima COOL první tuzemskou stanicí, která seroš začala vysílat, a rovněž jeho uvedení na 25. srpna 2012 katapultovalo COOL vstříc většímu respektu, slávě, Nobelovým cenám za zábavu a tak vůbec. V zámoří nedávno kontroverzně skončila 6. řada seriálu, přičemž tvůrci sami řekli, že mají nápadů ještě na sedmero další sezón!

Simpsonovi

Rovněž žlutá rodinka je u nás jako doma – denně ostatně vysíláme hned několik epizod. Oproti jiným matadorům se na první pohled nezdá, že by Simpsonovi měli brzy končit. Ve skutečnosti však tvůrci sami řekli, že snad kolem 30. řady by mohli Springfielďanům dát alespoň na čas pauzu. Momentálně je venku 27 řad, možnost konce tak není příliš daleko.

Grimm

Městská fantasy o lovci lidsky vypadajících potvůrek jde proti celé řadě drsných klišé – Grimm možná zpočátku vypadal jako Lovci duchů, jenže pak se brzy ukázalo, že není wesen jako wesen. A detektiv Nick Burkhardt mnoho z nich hned z úvodu nabral do vlastních řad. Snad i díky tomu, že nejde o arcidrsňárnu, si Grimm vybojoval už pět řad, natáčení šesté pak bylo schváleno na jaře!

Bylo, nebylo

Ačkoliv jsme s českou premiérou netradiční pohádky docela otáleli – jako první česká televize jsme představili Bylo, nebylo až loni v prosinci – díky preexistující popularitě z internetu se seriál vyšvihl daleko i vysoko! Odvysíláno bylo zatím celých pět řad (na COOLu jste mohli vidět čtyři), šestá bude mít v Americe premiéru snad na podzim.

Hvězdná brána

No a závěrem je tu náš další evergreen, tým SG-1 pod velením plukovníka O’Neilla! Tentokrát se žádných nových dílů již bohužel nedočkáme, producenti ani nenaznačují příchod nového navazujícího seriálu – odvysílané desatero sezón je však i přesto klenotem televizní historie.

Poslední loď vpluje do své 2. série již ve středu ve 20.15 na Prima COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný