7. června 2016 20:51

Od Feťákova k Ulici psychiatrů: 7 nejlepších lokací, které se v Simpsonových objevily jen jednou

Láska na první a taky poslední pohled.

Simpsonovi máme rádi, protože vždy víme, kam se vracíme. Springfield a jeho lokace jsou důvěrné známé, jenže i žlutá rodinka se často někam podívá jen jednou. Tvůrci seriálu jsou dokonce mistry ve využívání lokací na jedno použití – jejich sedmero, které nám uvízlo v paměti, je toho optimálním důkazem.

Murderhorn

V češtině nepřeložitelný název nejvyšší (a nikdy jindy neviděné) hory Springfieldu se objevuje v klasickém díle Homer horolezcem. Nejsme si sice jistí, co by na Murderhornu měli Simpsonovi dělat v budoucnu, příběh kolem dávné Abeovy výpravy k vrcholu byl však tak... delikátní, že bychom rozhodně chtěli více téhož!

Obchod I Don't

Obchůdek prodávající second handové, respektive vrácené svatební koláče je totiž geniální nápad, který by si zasloužil vlastní seriál. Ve stejné ulici by nakonec mohly sídlit i obdobné podniky, jeden prodávající částečně použité kondomy, jiný třeba reklamované dětské rakve.

Krustyho Burgery na ropné plošině

Protože idea vytvořit fastfood mimo civilizaci by si zasloužila Nobelovku za ekonomii!

Obchod se svetry Itchy & Scratchy

Prakticky nepřeložitelný humor o tom, jak Bart a Liza chtěly navštívit obchůdek s komiksem vražedného dua, ale našly namísto toho jediného upřímného oděvníka světa, která si Itchy (kousavý) a Scratchy (škrábající) dal do jména podniku, si zaslouží víc lásky, než mu jedna jediná scéna může dát!

Feťákov

Když se Líza ztratí na neznámé autobusové lince, projede celou řadou pozoruhodných městských částí. Feťákov je jedna z nich. Dlouho jsme se na ní sice neohřáli, z nějakého komediálního důvodu bychom však – jako bestie bavené černým humorem – chtěli z jeho luhů a hájů vidět mnohem víc!

Ulice psychiatrů

Cvokař za 99 centů anebo Sedni si a breč jsou jenom některé z podniků, které se nacházejí v ulici věnované jenom psychologům a psychiatrům! A dává to smysl – Springfield má sice jenom pět a půl obyvatele, my v něm však bydlet, rovněž bychom potřebovali vlastní baterii cvokařských institucí...

Classy Girls Strip Club

Protože tenhle vtip, gradující nekonečnou sérii "your mom" vtipů, nás umí dostat pokaždé znovu do kolen! „Stejně jako Nelsonovu mámu“, chce se skoro dodat...

Simpsonovi jsou na Prima COOL k dispozici každý všední podvečer!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný