14. května 2021 18:00

Návrat Hvězdné brány: Představitelka Samanthy Carter se rozpovídala o chystaném novém seriálu

Jaká je aktuální situace kolem znovuotevření Hvězdné brány?

Pokud nepočítáme webovou odbočku s podtitulem Třetí říše, tak už je to deset let od doby, kdy fanoušci Hvězdné brány naposledy cestovali s hrdiny napříč galaxiemi. Možná jste slyšeli o tom, že se spolutvůrce slavného seriálu Brad Wright snaží rozhýbat nový projekt z tohoto světa. A nyní se o něm rozpovídala Amanda Tapping, představitelka Samanthy Carter.

Ta si s Wrightem nedávno volala a dočkala se potvrzení, že se opravdu mluví o novém seriálu ze světa Hvězdné brány – bohužel ale stále není schválený, a tudíž se aktivně nevyrábí. Jelikož Amanda patří mezi zkušené televizní režisérky (pracovala na Cestovatelích nebo na Anne s E na konci), nasměrovala konverzaci i tím směrem. „Zeptala jsem se ho, co všechno ode mě bude chtít, a on odpověděl, že se mnou počítá před kamerou i za ní, což mě samozřejmě potěšilo,“ prozradila.

Samantha Carter se v zatím posledním seriálu Hvězdná brána: Hluboký vesmír objevila jen na skok, ale v předchozí Atlantidě si vysloužila povýšení z kapitánky na plukovnici. „Jsem zvědavá, co ji čeká tentokrát. Brigádní generálka Carterová, to by se mi líbilo,“ uzavřela Amanda Tapping, která stejně jako my doufá, že nový seriál co nejdříve dostane zelenou. Anebo by přinejmenším stačilo oznámení, co přesně se Wright snaží dostat před kamery!

Těšíte se na pokračování Hvězdné brány?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný