10. ledna 2017 16:01

Nová fotka z Justice League ukazuje partu superhrdinů bez Supermana! Co s ním bude dál?

Vrátí se Superman ještě někdy?

V kinech se letos popral Batman se Supermanem a ať už si o filmu myslíte cokoliv, faktem je, že vydělal docela slušné peníze a jeho přímě pokračování s názvem Justice League se na nás už nezastavitelně žene.

Dorazí ke konci roku a objeví se v něm celá známá komiksová parta. Tedy, skoro celá. Nedávno totiž na internet vylezla nová oficiální fotka, na které vedle sebe stojí Batman, Wonder Woman, Cyborg, Flash a Aquaman. Jak teď asi správně tušíte, jeden z hlavních členů týmu chybí. Je jím samozřejmě Superman, kterého jsme naposledy viděli obětovat se v boji s Doomsdayem a je tedy oficiálně mrtvý.

Následují spoilery

Lidé znalí komiksů nicméně vědí, že Supermanova smrt nebyla tak úplně permanentní, jak se z počátku mohlo zdát. Technicky to vlastně ani nebyla smrt. Superman totiž pouze upadl do hibernace, ze které se později zase vrátil. Tomu by napovídal i poslední záběr Batman v Superman.

Každopádně Henry Cavill, představitel Supermana před časem sdílel na Twitter fotku, na které je vidět Supermanův pověstný černý oblek, který oblékal poté, co se v komiksech vrátil mezi živé. Podle všeho by ale Cavill měl v Justice League oblékat i svůj klasický kostým, se kterým si zahrál už v Úsvitu spravedlnosti.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný