19. prosince 2017 19:20

Nejvíc COOL dárky dorazí až v lednu. Máme pro vás nové díly Simpsonových a Teorie velkého třesku!

Od 8. ledna si na COOLu můžete vychutnávat 11. sérii Teorie velkého třesku a 29. sérii Simpsonových! Sheldon nastupuje každé pondělí ve 20.15 a Homer ho bude následovat ve 20.45.

Star Wars jsou za námi, nový rok je za rohem a Prima COOL samozřejmě chystá spoustu filmových a seriálových lahůdek. Většinu z nich ještě nemůžeme odhalit. O hlavním chodu ale mluvit smíme a figuruje v něm jak Sheldon Cooper, tak Homer Simpson.

Ano, hned v lednu do vás napereme čerstvé epizody Simpsonových a Teorie velkého třesku. Že jste zvyklí na Žluté maratony a vypálení nových dílů "Big Bangu" během jediného měsíce? Inu, tyhle praktiky jsou (alespoň prozatím) minulostí. COOL na to s premiérami půjde trochu jinak a bude je do vás sypat každé pondělí večer.

Jak přesně to bude probíhat? Nejdřív dostanete klasickou podvečerní dávku Simpsonových, která končí ve 20.15. V tu chvíli začne premiérový díl Teorie velkého třesku, v němž bude Penny tradičně stírat Leonarda (a Sheldon všechny kolem sebe...), a ve 20.45 se přiřítí premiérová dávka Simpsonových. Po žluté rodince pak nastoupí tradiční reprízy Teorie velkého třesku. A kdyby vám to pořád nestačilo, pozdní hodiny můžete strávit s Partičkou nebo s motorkářskou show Americký chopper.

Ano, tohle je další coolácká novinka! Namakaný pořad o firmě Orange County Choppers, která vyrábí exkluzivní motorky, zdědí odpolední slot po Hvězdné bráně (16.15). Každý všední den vás pak čeká i repríza, která dorazí kolem půlnoci a určitě potěší každého, kdo ve čtyři odpoledne ještě pilně studuje nebo maká jako šroub.

Americký chopper se na COOLu rozjede v pondělí 1. ledna, a to premiérovou 3. sérií z roku 2005. U Teorie velkého třesku samozřejmě mluvíme o 11. sérii a u Simpsonových o 29. sérii, tady si ale počkáte o týden déle. Premiérové kombo startuje až 8. ledna, protože novoroční večer unese krátký (nebo spíš kratší) film Doba ledová: Mamutí Vánoce. Zastaví se i veverčák Scrat? To si pište. A navíc jste správně uhodli, že se zápletka točí kolem animované záchrany Vánoc... pro celý svět!

Takže, rychlá rekapitulace: První lednové pondělí odpolední Americký chopper, druhé lednové pondělí večerní Simpsonovi a Teorie velkého třesku, jejichž premiérové díly nám tak vystačí až do června. Jak to příští rok bude s Živými mrtvými? A nedorazí náhodou další epizody drsných Vikingů? Sledujte web a Facebook COOLu a všechno se včas dozvíte. Příští rok totiž pořádně dupneme na plyn a doufáme, že vás bude coolácká budoucnost bavit stejně jako nás!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný