24. srpna 2020 08:52

Na schovávanou na Prima COOL: Nechte se od 1. září pohltit „ukrajinským Temným případem“

Každé zářijové úterý bude na Prima COOL patřit zamotanému krimiseriálu Na schovávanou.

V obyčejně vypadajícím bytě na ukrajinském sídlišti si hraje otec se svou sedmiletou dcerou na schovávanou. Ovšem když ji hledá, není nikde k nalezení… Později se objeví na internetu video se zmizelou dcerou, jak drží ceduli s tajemnou sadou čísel. Je první z několika dětí, které v malém průmyslovém městě zmizí beze stopy.

Mladí detektivové Varta Naumová a Maksim Shumov stojí před řešením nejen tohoto komplexního případu, ale také před svými vlastními démony. Varta je odtažitá žena, která si extrémně chrání svůj osobní prostor, zatímco Maksim je pohodový chlap, lehce navazující nové vztahy. Oba zažili ve svých životech traumata a tento případ se jich dotkne na nejcitlivějších místech.

Seriál Na schovávanou divákům předkládá mnohovrstvý děj, který čerpá z jedinečných postav. Kromě prvků noir a thrilleru se osmidílné kriminální drama dotýká také dojemných a intimních příběhů hlavních postav.

Na schovávanou je prvním ukrajinským titulem, který už během vývoje zaujal evropské producenty a zúčastnil se marketu MIPTV v Cannes.

Hlavní postavy

Vyšetřovatelka Varta Naumová Varta je v oddělení nováčkem. Coby univerzitní studentka byla znásilněna. Že je těhotná, zjistila, až když bylo příliš pozdě. Porodila dívku, kterou dala k adopci přímo v nemocnici. Tato traumata vedla k tomu, že se u ní vyvinula hafefobie. Neustále nosí rukavice a urputně si chrání své soukromí. Spolupracovat s ostatními kolegy v oddělení je pro Vartu náročné, někdy to může působit tak, že nemá empatii. Když se ale dívá z dálky na svou dceru, už dávno adoptovanou novými rodiči, je jasné, jak zranitelná skutečně je.

Vyšetřovatel Maksim Shumov Na první pohled působí Maksim jako sebevědomý, normální chlap. Je okouzlující a preferuje takový životní styl, aby splynul s davem. Nemá opravdové přátele, večery tráví v barech a opíjí se do němoty. Ve skříni má kostlivce, který ho neustále trápí. Když bylo Maksimovi třináct let, jeho bratr (dvojče) tragicky zemřel. Za jeho smrt viní sebe a celá tato situace nepomáhá ani špatnému vztahu s jeho otcem. Pro Maksima je nový případ příležitostí, jak vztah s otcem napravit a zbavit se duchů minulosti.

Krimi seriál Na schovávanou má na Prima COOL premiéru v úterý 1. září ve 22.25.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný