8. srpna 2016 13:50

Milhouse vs. Vočko: 5 nejdivějších obyvatel Springfieldu

Grimasy, které vás budou děsit v nočních můrách!

Jasně, když se to vezme kolem a kolem, divná je valná většina obyvatel Springfieldu. Několikero z nich však patří na samotný vrchol pyramidy bizáru – zvláště, když jsou vyfoceni ve správný okamžik. O kom přesně je řeč? Protože ve středu ve 20.15 vytasíme další Žlutý maraton (ano, s pěti novými díly z 27. série!), vzpomněli jsme na pětici podivínských klasiků!

Cletus Del Roy Spuckler

Prvotřídní zástupce springfieldského vidláka je vždy vděčnou postavou. Smát se jeho chrupu, padesátému potomkovi anebo vesanskému příbytku by bylo snadné. Mezi našimi odpudivě divnými nýmandy níže je však Cletus pořád největší drsňák! Nebojí se pro obranu svého příbytku sáhnout po brokovnici, což navzdory jeho chabé figuře vyvolává o to větší respekt!

Ralph Wiggum

Tropit si vtípky z Ralpha je stejně snadné jako vzít dítěti lízátko. Chlapec s pravděpodobně záporným IQ – navíc syn policisty – trpí celou řadou mentálních potíží, že se nám vlastně ani nechce jeho trapné trampoty zbytečně rozmazávat. Nic z toho však nezamaskuje fakt, že je Ralph divnější než vstávání po dvou hodinách spánku a drželi bychom se od něj stranou. Kluci jako on obvykle nekončí moc dobře...

Vočko Szyslak

S přehledem nejdepresivnější postava Simpsonových je "shodou okolností" také místním barmanem. Není to nic překvapivého – koukat každý den na protáhlé ksichty pár násosků donutilo polknout kulku i větší kádry. Vočko se však nestal divným až vlivem své práce, jak se naopak říká, vrána k vráně sedá. Jeho trampoty s mluvící hadrou, jeho nedodržování hygieny (slabě řečeno) i vznětlivá povaha z něj dělají panáka, kterého by člověku mělo být líto – ale není!

Milhouse Van Houten

Prakticky žádné dítě v Simpsonových není normální. Líza je větší aktivistka než Bono Vox. Bart je sígr nejvyššího zrna. Maggie za skoro třicet let nevyrostla ani o píď! Milhouse je mezi nimi vlastně možná nejtypičtější klučina – právě to z něj však dělá chodící bizár. Věčná fňukna s krátkými kalhotami a brýlemi o velikosti popelníků navíc vyroste v klon svého otce. V Milhousovi jako věčném opakování chyb svých rodičů je cosi nechutně existenciálního!

Otto Mann

Snad krom Barneyho, který ale nemá práci, je Otto nejčastějším uživatelem návykových látek – Otto je však, jak to jen říct, ŘIDIČ DĚTSKÉHO AUTOBUSU. Skutečnost, že v něm tvůrci zkombinovali vysmátého váguse a někoho, kdo den co den drží v rukou doslova osudy všech dětí ve městě, z něj dělá někoho tak neuvěřitelně lehkomyslného, že i pan Burns se svým zakopáváním jaderného odpadu, kde se mu zamane, působí jako vzor odpovědnosti. Otto je divnější než bavorské podkolenky a jde z něj pro jeho věčný "optimismus" a zhulenost hrůza.

Žlutý maraton začíná ve středu ve 20.15 na Prima COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný