20. dubna 2021 23:00

Avengers ulovili Daenerys: Emilia Clarke bude hrát v novém marveláckém seriálu

Dostat se po Hře o trůny, Terminátorovi a Star Wars k Marvelu vůbec není špatná vizitka...

Filmový vesmír Avengers se neustále rozrůstá o nové tváře. Zrovna tohle pondělí se nám představil nový superhrdina Shang-Chi, Marvel však nezahálí ani na streamovacím písečku. Od letoška tam bude sypat zhruba šest nových seriálů ročně a momentálně se obsazuje Tajná invaze (anglicky Secret Invasion), která bude mít premiéru příští rok.

Nick Fury (Samuel L. Jackson) a jeho vesmírný kamarád Talos (Ben Mendelsohn), jehož si určitě pamatujete z Captain Marvel, v ní budou řešit pozemskou invazi Skrullů. To znamená, že se zelení emzáci promění v některé slavné superhrdiny, nečekejte ale jen staré známé. V seriálu budou i zbrusu nové herecké posily, mezi nimiž nepůjde přehlédnout Emilii Clarke.

Ano, jak už jste zjistili z titulku, nejnovější posilou Tajné invaze je představitelka Daenerys ze Hry o trůny. Bohužel nevíme, jakou roli Emilia získala, určitě však nepůjde o nějaký malý štěk. Po zastávkách v Terminátorovi a Star Wars je očividné, že Hollywood dává „Matce draků“ jen velké šance, tak uvidíme, za jak dlouho se mihne i v nějakém marveláckém filmu přímo po boku Avengers.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný