13. září 2022 13:26

Trailer třetí sezony Mandaloriana zřejmě potvrzuje velkou Star Wars teorii, která dosud visela ve vzduchu

Získá Mando nečekaného spojence?

V traileru na chystanou třetí sezonu Star Wars seriálu The Mandalorian se několikrát objeví postava, u níž by to čekal málokdo. Dosud totiž měla spíše zanedbatelnou úlohu, ale mezi fanoušky klíčila teorie, že by mohla významně ovlivnit vývoj událostí v předaleké galaxii. O koho jde?

Mezi známé tváře v traileru patří třeba Greef Karga (Carl Weathers), Peli Motto (Amy Sedaris) nebo Bo-Katan Kryze (Katee Sackhoff). Ze strany Impéria však vidíme pouze dvě: klonovacího experta Dr. Pershinga (Omid Abtahi), který chtěl Grogua získat pro své zvrhlé věděcké experimenty se Sílou; a pak komunikační důstojnici v podání Katy O'Brian. A právě v jejím případě panuje mezi fanoušky přesvědčení, že ještě bude hybatelem věcí.

Dosud stála po boku Moffa Gideona (Giancarlo Esposito) a jen ho suše informovala o aktuální situaci. Tvůrci si však dávali záležet, aby se v průběhu druhé sezony před kameru vracela. Fanoušci si toho všimli a přišli s teorií, že by mohlo jít o Sabine Wren v přestrojení, proslulou mandalorianskou bojovnici v odboji vůči Impériu. Jenže obsazení chystaného Star Wars seriálu Ashoka jejich teorii utnulo – jako Sabine Wren je v něm totiž uvedena jiná herečka, Natasha Liu Bordizzo.

Dosud anonymní komunikační důstojnice se objevila nejen v nejnovějším traileru, ale i ve speciální upoutávce ke Star Wars Celebration, což její vzrůstající důležitost jenom potvrzuje. Nakonec by mohla být špionkou pro samotného Din Djarina a jeho spojence... a obrátit se proti Pershingovi a Moffu Gideonovi. Filmařům by se jistě hodil i fakt, že její představitelka Katy O'Brian trénuje thajský box nebo brazilské jiu-jitsu – pro bojové scény ideální.

Trailer ukazuje, že kolem Din Djarina neboli Manda dojde k divokému vývoji událostí. Bude nucen přehodnotit svůj postoj k samotnému řádu Mandalore a hledat si spojence na dosud nečekaných místech. Víte, kam tím míříme...

Dává vám teorie smysl?

Zdroj: Inverse

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný