5. září 2022 02:02

MAGIC SHOW nabídne od 6. září premiérové díly. Na jaké slavné hosty se můžete těšit?

Talkshow kouzelníka Radka Bakaláře se v úterý 6. září vrací na obrazovky Prima COOL.

Originální pořad MAGIC SHOW Radka Bakaláře, nejuznávanějšího kouzelníka nové generace, v němž VIP hosté zažívají neuvěřitelná kouzla doslova na vlastní kůži, se od 6. září vrací na Prima COOL.

Iluzionista Radek Bakalář pro vás vykouzlil zbrusu nové díly jedinečné talkshow, ve které se hvězdní hosté díky Radkovým neuvěřitelným kouzlům dostávají do nepochopitelných situací. Už jste někdy viděli zhypnotizovaného Honzu Dědka, bezradného Libora Boučka nebo vystrašeného Michala Suchánka? Teď tu šanci konečně dostanete! V jednotlivých epizodách vás navíc Radek naučí „CHYTROU SÁZKU“, díky níž budete schopni vyhrát nemalý obnos peněz nad svými přáteli, manželkou nebo šéfem.

Radek není jen skvělý iluzionista, ale také moderátor a manipulátor lidské mysli. Kombinace těchto faktorů a jeho nadčasové pojetí kouzel zaručují neopakovatelný zážitek. V jednotlivých epizodách se zapojí i samotní diváci, a mohou se tak naučit tzv. chytrou sázku, tedy sázku, kterou vždy díky jednoduchému triku vyhrají. Podlehněte magii Radka Bakaláře, jehož originální talkshow vás doslova okouzlí! Vítejte ve světě VIP hostů, triků, iluzí a kouzel – a dávejte dobrý pozor, protože jen tak se i vy můžete stát okouzlujícími, kamkoli vkročíte. Na svém kontě má Radek 2 165 vystoupení, 65 842 minut před živým publikem, 57 834 spotřebovaných karet a 0 prozrazených kouzel.

Radek ke své profesi říká: „Na kouzlech miluju, jak dokážou nechat doslova zmizet společenské rozdíly. Jak dokážou sjednocovat! Ať už mladý, nebo starý, bohatý, nebo chudý, obyčejný člověk. nebo nejslavnější osobnost, tak ve chvíli, kdy zažijí kouzlo, se rozdíl vypaří a vystřídá ho jednotný úžas. Kolikrát se dokonce při hledání vysvětlení totiž díky tomu dají do řeči i lidé, kteří by se jinak ani nepozdravili. A to je opravdové kouzlo. A proto vznikl pořad MAGIC SHOW. Chtěl jsem lidem ukázat, že známé osobnosti jsou také jen lidé. Jsem neuvěřitelně šťastný, že mohu každé úterý skrze obrazovky Prima COOL okouzlovat diváky. Magii se naplno věnuji 26 let a beru ji jako své poslání. Těším se na vaše reakce a věřím, že budou minimálně stejně šílené jako u mých VIP hostů.“

Radek Bakalář je už řadu let nejvyhledávanější iluzionista, mentalista a kouzelník Česka a Slovenska. Zúčastnil se mimo jiné show Česko Slovensko má talent. Magii a kouzlům se aktivně věnuje 26 let. Na kontě má titul mistra ČR i mezinárodní ocenění. Mimo to je také zdatným moderátorem a bavičem. Od svých osmi let kolem sebe vytváří nepochopitelné zázraky. Právě už jako malý kluk se zamiloval do kouzel a magie. Postupem času se z „neobyčejného“ koníčka malého kluka stala vlastní cesta za snem, při které nasbíral nespočet prvních míst na mezinárodních soutěžích v moderní magii včetně titulu Mistr České republiky. Dokonce dlouhá léta patřil k TOP 10 tanečníkům street dance v ČR… Ano, k tanečníkům, čtete správně. Jeho další velkou vášní je totiž tanec, konkrétně jmenovaný street dance. Právě díky kombinaci kouzel a tance vyhrával jak kouzelnické soutěže, tak i taneční battly.

V roce 2010 byl přihlášen do televizní soutěže Česko Slovensko má talent a z 6 000 uchazečů se probojoval až do samotného finále. Po skončení soutěže se v kouzlech chtěl posunout na úroveň, která u nás nemá obdoby, a tak začal navštěvovat zahraniční uzavřené kongresy kouzelníků z celého světa. Získané zkušenosti ho přivedly na myšlenku vytvořit projekt Revolution of Magic na serveru YouTube a tím jeho cesta za snem nabrala neuvěřitelný spád. Rázem se z něj stal nejvyhledávanější a nejsledovanější kouzelník na sociálních sítích.

Připravuje podzimní tour, která proběhne v deseti českých městech. Přes dva roky trvající nucená přestávka je u konce. Radek Bakalář se na podzim opět rozjede do deseti českých měst, kde mohou návštěvníci zažít okouzlení na vlastní kůži z bezprostřední blízkosti, s neopakovatelnou atmosférou a s Radkovým originálním pojetím moderní magie. Pro více informací zamiřte na jeho stránky.

Pořadí dílů:

6. 9. – Michal a Berenika Suchánkovi 13. 9. – Petra Nesvačilová 20. 9. – Libor Bouček 27. 9. – Alice Bendová 4. 10. – Honza Dědek 11. 10. – Tereza Pergnerová

Premiérové díly MAGIC SHOW sledujte od 6. září každé úterý ve 21:10 na Prima COOL!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný