10. října 2022 00:01

MAGIC SHOW se třemi krásnými a charismatickými ženami

Nové epizody MAGIC SHOW vám přinesou doslova nádhernou kouzelnickou podívanou.

Magická talkshow iluzionisty Radka Bakaláře nepřestává fascinovat. Prima COOL vám přináší neuvěřitelná kouzla s hvězdnými hosty každé úterý večer. V posledních třech premiérových dílech naprosto dostane tyto VIP hosty – Terezu Pergnerovou, Denisu Nesvačilovou a Martu Jandovou. Samozřejmě nechybí kouzelnické sázky, které vám mohou vydělat pěkný balík. Uvidíte Radkovi přímo pod ruce, a přesto budete žasnout.

Originální pořad MAGIC SHOW Radka Bakaláře, nejuznávanějšího kouzelníka nové generace, ve kterém VIP hosté zažívají neuvěřitelná kouzla doslova na vlastní kůži. Radek není jen skvělý iluzionista, ale také moderátor a manipulátor lidské mysli. Kombinace těchto faktorů a jeho nadčasové pojetí kouzel zaručují neopakovatelný zážitek. Podlehněte magii Radka Bakaláře, jehož originální talkshow vás doslova okouzlí! Vítejte ve světě VIP hostů, triků, iluzí a kouzel – a dávejte dobrý pozor, protože jen tak se i vy můžete stát okouzlujícími, kamkoli vkročíte. Na svém kontě má Radek 2 165 vystoupení, 65 842 minut před živým publikem, 57 834 spotřebovaných karet a 0 prozrazených kouzel.

Radek Bakalář je už řadu let nejvyhledávanější iluzionista, mentalista a kouzelník Česka a Slovenska. Zúčastnil se mimo jiné show Česko Slovensko má talent. Magii a kouzlům se aktivně věnuje 26 let. Na kontě má titul mistra ČR i mezinárodní ocenění. Mimo to je také zdatným moderátorem a bavičem. Od svých osmi let kolem sebe vytváří nepochopitelné zázraky. Právě už jako malý kluk se zamiloval do kouzel a magie. Postupem času se z „neobyčejného“ koníčka malého kluka stala vlastní cesta za snem, při které nasbíral nespočet prvních míst na mezinárodních soutěžích v moderní magii, včetně titulu Mistr České republiky. Dokonce dlouhá léta patřil k TOP 10 tanečníkům street dance v ČR… Ano, k tanečníkům, čtete správně. Jeho další velkou vášní je totiž tanec, konkrétně jmenovaný street dance. Právě díky kombinaci kouzel a tance vyhrával jak kouzelnické soutěže, tak i taneční battly. V roce 2010 byl přihlášen do televizní soutěže Česko Slovensko má talent a z 6 000 uchazečů se probojoval až do samotného finále. Po skončení soutěže se v kouzlech chtěl posunout na úroveň, která u nás nemá obdoby, a tak začal navštěvovat zahraniční uzavřené kongresy kouzelníků z celého světa. Získané zkušenosti ho přivedly na myšlenku vytvořit projekt Revolution of Magic na serveru YouTube a tím jeho cesta za snem nabrala neuvěřitelný spád. Rázem se z něj stal nejvyhledávanější a nejsledovanější kouzelník na sociálních sítích.

www.radekbakalar.cz

Pořadí dílů:

11. 10. – Tereza Pergnerová 18. 10. – Denisa Nesvačilová 25. 10. – Marta Jandová

MAGIC SHOW sledujte na Prima COOL vždy v úterý ve 21:10.

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný