30. srpna 2016 17:10

Kde se natáčí 7. řada Hry o trůny a jaký první spoiler tvůrcům unikl na internet?

Největší seriálová produkce na světě je v plném proudu

Přípravy na natáčení nové řady Hry o trůny jsou v plném proudu a tak logicky začínají na internet unikat nové a nové informace, které o něco více prozrazují, co přesně bychom mohli od sedmé série očekávat.

První střípek se týká lokace, na které už se pomalu ale jistě začíná natáčet. Tou je irský Belfast, přesněji řečeno oblast Corbet Banbridge, kde se v předchozích řadách natáčeli scény z Řekotočí. Je tedy jisté, že se do hradu minimálně ještě jednou podíváme, specificky pak na jeho nádvoří, kde by prý mohl probíhat nějaký souboj.

Druhá informace už je mírný spoiler, jelikož prozrazuje místo, které jedna z hlavních postav v nadcházející řadě navštíví. Pokud si tedy nechcete zkazit překvapení, dále nečtěte.

Na internetu začaly nedávno kolovat zvěsti, že by Matka draků, smělá Daenerys, měla zamířit do jistého místa zvaného Dračí doupě. Tam za vlády Targaryenů přebývali draci a je to jedno ze tří nejznámějších míst, které se v Králově přístavišti nacházejí. Ano, čtete správně. Dalo se to čekat, nyní je to víceméně jisté, Dany v příští řadě definitivně vstoupí do Králova přístaviště. Samozřejmě ještě není známo kdy, ani jak, nicméně určitě to bude velkolepé a my se máme na co těšit.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný