7. listopadu 2022 15:00

Pokračování Hry o trůny: Seriál s Jonem Snowem vám možná zkazí jeden podstatný detail

Jon Snow sice nic neví, ale k divákům už se oklikou dostala důležitá informace, z níž leckdo není zrovna nadšený.

Fanoušci Hry o trůny dostali povedený prequel v podobě Rodu draka, zároveň však stále čekají na pokračování, jelikož si osud mnoha hrdinů žádá řádně dovyprávět. V případě Jona Snowa (Kit Harrington) už víme, že skutečně dostane vlastní navazující seriál odehrávající se po konci Hry o trůny. Jenže to zřejmě bude mít dost podstatný háček.

Přišel na něj britský deník Metro. Zkoumal osoby, které by mohly být zapojené do vzniku seriálu, mezi než patří i Daniel West. Ten byl výkonným producentem předchozího Harringtoova třídílného projektu Střelný prach (2017) a nedávno se na jeho profesním profilu objevil údaj o zapojení do chystané limitované série pro HBO.

Mohl by to být právě nový Jon Snow? S velikou pravděpodobností ano, jelikož údaj mezitím ze stránek zmizel, což dává dost jasnou indicii. Fanoušci se tak budou muset smířit s tím, že nedostanou poctivý seriál s potenciálem pro více sezon, ale jen několikadílnou uzavřenou minisérii s menším rozsahem.

Půjde tak spíše o dovětek Hry o trůny než o velký příběh, kde by mohly zazářit i postavy jako Arya, Sansa nebo dokonce Bran. Jistou náplastí snad je, že by něčeho podobného mohli dočkat i někteří další hrdinové. Třeba herečka Emilia Clarke nedávno naznačila, že její hrdinka Daenerys Targaryen mohla přežít vlastní smrt z konce Hry o trůny a dočkat se oživení čarodějkami ve městě Volantis.

Zdroj: Metro

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný