29. června 2016 10:30

Jeremy Clarkson představil logo své nové show Grand Tour a zavtipkoval o Brexitu!

Po neslavné premiéře nového Top Gearu čekají všichni fandové, co předvede Clarkson a jeho parta.

A jsme zase další krůček blíže nejočekávanější show letošního roku. Motoristický pořad The Grand Tour, který rozjíždí Clarkson a jeho parťáci po vyhazovu z Top Gearu na BBC, představil své logo.

A nejde o žádné velké překvapení - má totiž retro osmdesátkový nádech a vypadá, jakoby šlo o značku nějakého nabouchaného sporťáku, které tehdy letěly. Kromě dvou dominujících písmen se dostane ještě na slova The Grand Tour a připomenutí že jde o Amazon Original, tedy pořad který bude přístupný předplatitelům online služby Amazon Prime.

Sám Clarkson byl velkým příznivcem setrvání Velké Británie v EU a tak si neodpustil ani malinký vtípek. Když pověsil logo na svůj Twitter, doplnil ho hláškou: "Milé noviny. Protože se teď fakt vůbec nic neděje, tak jsem si říkal, že byste alespoň rády viděly nové logo naší Grand Tour."

V Grand Tour budou Clarkson, Hammond a May objíždět celý svět. Stálé studio těmhle automobilovým nomádům nahradí velký televizní stan. Cestičku k úspěchu mají celkem umetenou, protože nový Top Gear s hlavním moderátorem Chrisem Evansem je totiž slušný propadák; jak co se týče sledovanosti, tak co se týče ohlasů.

Těsíte se na nové Grand Tour. Dokáže navázat na zlatou éru Top Gear?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný