10. října 2022 13:00

Bára Kodetová otevřeně o svém seznámení s Pavlem Šporclem. Jakou roli v něm hrál její otec Jiří?

Bára Kodetová a Pavel Šporcl promluvili bez obalu o svém vztahu v jedinečné talkshow Miloše Pokorného nad obzorem pražského Žižkova.

Na Prima COOL pokračuje talkshow Jednou jsi dole, jednou nahoře, která je o vztazích, sexualitě a hlavně na úrovni! Druhá dvojice známých tváří, která do talkshow k Miloši Pokornému zavítá, budou Bára Kodetová a Pavel Šporcl – celý rozhovor s nimi uvidíte už v pondělí 10. října od 21:10 na Prima COOL!

Každý týden si Miloš Pokorný pozve na pražskou Žižkovskou věž dvě známé tváře, se kterými probere svět vztahů a sexuality. Manželé Bára Kodetová a Pavel Šporcl byli u Miloše Pokorného opravdu velmi otevření a řešila se spousta zajímavých témat.

Při rozhovoru s Barborou Kodetovou samozřejmě došlo i na jejího otce, velmi známého herce Jiřího Kodeta, on byl dokonce ten, díky kterému se seznámila se svým manželem Pavlem Šporclem.

„Bylo to tak, že domů přivedl Pavla táta, oni se vlastně znali dřív, než jsme se poznali my dva. Pavel viděl tátu na jevišti a napsal mu krásný dopis, který já jsem po letech četla, a když jsem Pavla potom potkala, tak jsem za ním šla, poděkovala mu za ten krásný dopis a řekla mu, že si toho vážím. Táta o něm vždycky moc hezky vyprávěl, dokonce mi dal jeho cédéčka, takže s Pavlem mě seznámil táta. Já vždycky říkám, že táta přivedl tu silnou mužskou osobnost do rodiny, protože Pavel se nastěhoval ve chvíli, kdy táta zemřel,“ popsala Bára Kodetová.

Nenechte si ujít talkshow Jednou jsi dole, jednou nahoře každé pondělí večer na Prima COOL!

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný