11. července 2016 10:04

Jak Sheldon naplácal Amy: 5 nejdivnějších scén z Teorie velkého třesku

Momentky nejrůznějších pocitů krom těch smajlíkových.

Do průměrné dvacetiminutovky Teorie velkého třesku se vejde bratru padesát, šedesát i sto vtípků a gagů. V takové palbě nepřekvapí, že čas od času... se i mistr tesař trochu utne. Výsledkem občas nebývá jenom pokrčení rameny, ale vyděšený úškleb nad trapností té či oné situace. Vzpomněli jsme na šest právě takových!

Raj sní o Bernadette

Díl: Genialita uspávače hadů

Jakkoliv je Bernadette hezkou holčinou, jednou je kurnik vdaná za Wolowitze a Raj by si tak svoje narušitelské vnitřní myšlenky mohl nechat pro sebe. Brr. A když už je musí házet na obrazovku, mohl by nás aspoň ušetřit bollywoodského muzikálu.

Sheldonovo rozhodování ohledně Xbox One vs. PS4

Díl: Rozhodovací martyrium

Fajn, všichni máme rádi, když Sheldon tak trochu vyvádí a chová se infantilně. Jenže všeho s mírou. Zaprvé, dospělý muž, nota bene jeden z nejchytřejších na světě, by měl být s to snadno spočítat, která konzole je lepší (odpověď samozřejmě zní: PS4). A především za druhé, koukat na Sheldona, jak bezradně sedí na Zemi a ubíjí se začarovaným přemýšlením, nám jej dost sráží z piedestalu geniality.

Když se Penny "vyspala" s Rajem

Díl: Výměna spolubydlících

Zatraceně, Raji, o tomhle jsme přece už mluvili o dva odstavce výše! Tyhle věci se kamarádům a kamarádkám nedělají ani v opilosti! Ještě horší než tvoje chování jsou snad už jenom líní scenáristi, kteří – nevěda jak zakončit řadu – mrsknou do Teorie velkého třesku mezicharakterové míchanice jako z Beverly Hills!

Cokoliv s Priyou

Díl: Většina 4. řady

Trochu si zapodvádíme, jenže – co si namlouvat – dějový oblouk s Priyou se zrovna moc nevyvedl. Sympatická indická holčina byla katapultována do seriálu, jenom abychom viděli více Leonardových vztahových muk, diváci ji začali nenávidět a o pár desítek dílů dále se tak posunula nevyhnutelná další romance Lea a Penny. I skřipec je příjemnějším natahováním.

Když Amy simulovala nemoc

Díl: Technika vykuchání ryby

Chápeme, že postava Amy má tu neskonalou smůlu, že dílem scenáristovým musela skončit s nejchytřejším dospělým spratkem světa. Ani to ji však neopravňuje k simulaci nemoci a marnění jak času našeho, tak i Sheldonova! Hergot, ženská, buď se rozejdi, anebo toho ňoumu toleruj. A totéž posíláme směrem ke scenáristům!

Když pak jinak vcelku zábavná epizoda skončí příslibem otcovského naplácání dospělé Amy, člověk si před televizí říká, že některé věci by mělo být ilegální si představovat...

Teorie velkého třesku se vám nabízí od pondělí do čtvrtka ve 21.25!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný