2. ledna 2020 13:51

I AM FIGHTER: Poznejte elitní sestavu trenérů MMA, kteří ovládnou novou českou reality show

Pořad I AM FIGHTER bude taky o souboji špičkových trenérů a jejich jedinečných přístupů a metod.

V reality show I AM FIGHTER se fanoušci MMA svěří do rukou těch nejlepších trenérů, aby se jim splnil sen stát se králem klece. Každý z trenérů postupně převezme své svěřence, aby je během šestiměsíční přípravy provedl všemi zákoutími přípravy profesionálního MMA zápasníka.

Celý projekt bude pikantní i samotným soupeřením trenérů mezi sebou o to, kdo je ve svém oboru nejlepší. Tady jsou!

André Reinders

André Reinders je český MMA zápasník a trenér. Vystudoval vysokou školu obor politologie a sociologie. Momentálně trénuje smíšená bojová umění ve svém novém sportovním klubu Reinders MMA v Praze Stodůlky. Je mistr světa v thaiboxu, mistr Evropy v MMA a mistr ČR v MMA. Je ženatý s moderátorkou Hanou Mašlíkovou a mají syna Andrease.

Petr Monster Kníže

Dvaačtyřicetiletý obávaný bojovník a hlavní trenér v Monster Gymu Praha Holešovice. Petr je u nás jedním z nejtvrdších a doposud jen jedinkrát poraženým zápasníkem (Karlosem Vémolou). V bojových sportech se pohybuje neuvěřitelných 34 let (má přes 500 zápasů od juda přes Vale Tudo až po nynější podobu MMA) a rozhodně nehodlá ještě končit. V jeho stáji je nyní jediný mužský zástupce v UFC Makhmud Muradov, kterého trénuje od roku 2012.

Martin Burkot

Čtyřiatřicetiletý aktivní MMA zápasník a hlavní trenér MMA a graplingu ve velmi úspěšném Jetsaam gymu Brno. Spolu s Martinem Karaivanovem, zakladatelem Jetsaam gymu, jsou hlavními trénery našeho zástupce v japonském Rizinu a jednoho z našich nejuspěšnějších zápasníků vůbec Jiřího Denisy Procházky.

Daniel Barták

je dvojnásobný mistr České republiky ve Vale Tudo, držitel prvního technického stupně Wingtsun, také držitel černého pásu v BJJ a mistr Evropy v BJJ. Je hlavním trenérem MMA v Penta Gymu Praha a do jeho stáje patří například veleuspěšný Viktor Pešta. Mimo bojové sporty se věnuje psaní knih, povídek a blogů.

Nová reality show I AM FIGHTER poběží na Prima COOL každé pondělí večer. První díl má premiéru už 6. ledna ve 20.50!

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný