3. ledna 2020 13:54

Štáfkův trenér boje v kleci Reinders bude na Prima COOL cepovat nové hvězdy MMA

Bývalý bojovník a trenér André Reinders během pouhých devíti měsíců připravil herce Jakuba Štáfka tak dokonale, že překvapil knokautem protivníka hned na začátku zápasu v krvavém sportu MMA. Teď André Reinders představí nové svěřence v reality show I AM FIGHTER.

Štáfek se proslavil v seriálech Ulice a Specialisté. Zahrál si fotbal ve Vyšehradu. To, že trénuje na zápas v MMA, nikdo dlouho nebral vážně. V drsné sportovní disciplíně jsou protivníci zavření v kleci, používají tvrdé údery a chvaty z různých bojových umění a zřídit soupeře tak, že nevstane, znamená vyhrát. Co tam svede nějaký herec? Jenže Jakub Štáfek do toho šel taky a 10. listopadu 2019 dokázal všem, že si v kleci nehraje. Při premiéře v oktagonu, jak se říká zápasnické kleci, mu stačilo pouhých 69 vteřin. Knokautoval soupeře Petera Benka. Šokoval diváky. A vyhrál.

Štáfek vděčí za úspěch tvrdému tréninku. Na cestě k vítězství ho vedl bývalý bojovník André Reinders, který má za manželku modelku Hanku Mašlíkovou. Reinders přiznává, že ani on si toho od Štáfka zpočátku moc nesliboval. „Přišel za mnou pouhého tři čtvrtě roku před zápasem, takže jsem byl velice skeptický. Přesvědčil mě ale svým obrovským zápalem, zodpovědným přístupem, a hlavně pokorou, s níž k této výzvě přistupoval,“ vysvětluje.

Reinders, který má titul mistra Evropy v MMA a mistra světa v thajském boxu, patří ke špičkovým trenérům. A proto ho uvidíme v novém pořadu I AM FIGHTER, kde se spolu se stejně úspěšnými kolegy, jako jsou Petr Monster Kníže, Martin Burkot a Daniel Barták, pokusí najít nového českého borce světového formátu.

I AM FIGHTER je reality show pro všechny milovníky moderního MMA. Představí se v ní talentovaní začátečníci i mírně pokročilí. Už 6. ledna na Prima COOL nastoupí odvážlivci, kteří už něco umí, ale i takoví, co to chtějí dohnat nekonečnou dřinou. Reinders a další trenéři je provedou všemi zákoutími přípravy profesionálního MMA zápasníka, aby se mohli představit v plné parádě 6. března na galavečeru v pražské hale O2 Universum. Buďte u toho, sledujte show I AM FIGHTER a poznejte půvaby krvavého sportu.

Nová reality show I AM FIGHTER poběží na Prima COOL každé pondělí večer. První díl má premiéru už 6. ledna ve 20.50!

redakce Prima Cool

redakce Prima Cool

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný