27. prosince 2019 08:10

I AM FIGHTER: Nová reality show z prostředí MMA začíná na Prima COOL už 6. ledna!

Nenechte si ujít reality show pro všechny milovníky moderního MMA. Kdo se stane největší hvězdou AM FIGHTER?

MMA. Jsou to sice jen tři písmena, ale poslední dobou v lidech vyvolávají více emocí než tisíc slov! Tento pro někoho příliš drsný koktejl bojových sportů odehrávající se v kleci, si za poslední dobu získal tolik fanoušků, že patří mezi ty vůbec nejsledovanější sporty ve světě i u nás. Není tak divu, že se již 6. ledna ve 20:50 chystá na obrazovky Prima COOL pořad I AM FIGHTER, kde se fanoušci MMA svěří do rukou těch nejlepších trenérů, aby se jim splnil sen stát se králem klece!

Mezi trenérskou špičku, která bude v I AM FIGHTER působit, patří i manžel modelky Hanky Mašlíkové (37) a bývalý bojovník André Reinders (38), který stojí za úspěchem a přerodem Jakuba Štáfka (29) z herce na zápasníka MMA. Díky Reidersově tvrdému tréninku se Štáfek stal naprostou senzací. Při svém vůbec prvním zápase knokautoval soupeře Petera Benka během pouhých 69 vteřin! „Přišel za mnou pouhého tři čtvrtě roku před zápasem, takže jsem byl velice skeptický. Přesvědčil mě ale svým obrovským zápalem, zodpovědným přístupem a hlavně pokorou, s níž k této výzvě přistupoval,“ vysvětluje Reinders.

Dalším esem pro milovníky MMA, kteří ze sebe chtějí vydolovat to nejlepší, je Petr „Monster“ Kníže (42). Ten stojí za již dlouhodobým obrovským úspěchem bojovníka Makhmuda Muradova (29), kterému se daří nejen v kleci, ale i doma. Muradov již přes rok tvoří pár s krásnou zpěvačkou Monikou Bagárovou (25), která je jeho největší fanynkou a nevynechá jediný zápas, ačkoli je to pro ni utrpení. „Mám o něj obrovský strach. A čím déle jsme spolu a naše láska je větší, tím je to horší. Ale sedět doma a nevědět, co s ním je, by pro mě bylo nepředstavitelné,“ dodává Monika, která se ale právě díky bojovým schopnostem svého partnera cítí v jeho přítomnosti velice bezpečně.

Jestli si ale někdo myslí, že je tento sport plný tvrdých ran, krve a bolestivých modřin jen pro rozzuřené nabušence, bude překvapen. André Reinders totiž vystudoval politologii a sociologii a jeho další kolega a trenér pořadu, Daniel Barták (46), nedávno vydal knihu Stinná místa. „Pro mě je výuka bojového umění i o morálních zásadách,“ dodává Monster Kníže, který svého svěřence Muradova kdysi začal trénovat zadarmo, protože v něm viděl obrovský talent. Muradov přišel z Tádžikistánu bez peněz a Kníže se pro něj stal nejen trenérem, ale i druhou rodinou.

Nyní oba sklízejí zasloužené ovoce. Ve hře jsou neuvěřitelné peníze. Ačkoli si začátečník přijde na 5 000 kč za zápas, ostřílení čeští matadoři jako například Karol Vémola, inkasují 250 – 375 tisíc korun za zápas. K tomu musíme samozřejmě připočítat ještě peníze od promotéra, sponzorů či bonusy ve smlouvách. Není tedy divu, že se do pořadu I AM FIGHTER přihlásilo 2000 zájemců!

Mezi obrovské fanoušky MMA, kteří si nenechají ujít ty nejdrsnější zápasy, patří například Leoš Mareš, rapper Rytmus, David Gránský, David Svoboda a spousta dalších.

Do MMA zápasení se vrhl nejen Jakub Štáfek, ale i youtuber Vláďa videos. Populární je i mezi světovými celebritami. Justin Bieber si přeje v kleci bojovat s Tomem Cruisem, který by s ním po dokonalé průpravě agenta Mission Impossible pěkně rychle zatočil, takže se fanoušci nejspíš nedočkají. Spravit chuť si ale mohou například za zápase Joshua Herdmana, který se proslavil rolí Gregoryho Goylea v sáze o čarodějnickém učni Harrym Potterovi.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný