2. ledna 2020 11:14

I AM FIGHTER: Seznamte se s hvězdnými porotci nové české reality show ze světa MMA

Poznejte všechny čtyři porotce soutěže I AM FIGHTER, z nichž každý nabídne unikátní pohled i přístup a pomůže určit novou českou hvězdu MMA.

MMA. Jsou to sice jen tři písmena, ale poslední dobou v lidech vyvolávají více emocí než tisíc slov! Tento pro někoho příliš drsný koktejl bojových sportů odehrávající se v kleci, si za poslední dobu získal tolik fanoušků, že patří mezi ty vůbec nejsledovanější sporty ve světě i u nás. Není tak divu, že se už 6. ledna ve 20.40 chystá na obrazovky Prima COOL pořad I AM FIGHTER, kde se fanoušci MMA svěří do rukou těch nejlepších trenérů, aby se jim splnil sen stát se králem klece!

Do soutěže se přihlásilo těžko uvěřitelných 2000 zájemců, z nichž ty nejlepší vybrala čtveřice porotců, která rozumí duši bojovníka i vlastnostem, jež v sobě člověk potřebuje mít, aby se vypořádal s atmosférou arény plné fanoušků.

Petr Khru Macháček

Otec bojových sportů v České republice. Hned po revoluci k nám přivezl thaibox, ale i MMA, kterému se tenkrát ještě říkalo ultimátní zápasy. Z jeho líhně vyšlo přes 90 % trenérů u nás. Vychoval devětatřicet mistrů světa!

Ondřej Pála

Česká boxerská jednička v těžké váze. Ve své dosavadní profesionální kariéře absolvoval 38 zápasů, z nich 33 vyhrál a ve 23 duelech soupeře knokautoval. Interkontinentální šampion WBO, úřadující Mistr České republiky a sparing partner Vladimira Klička, to je Ondřej Pála.

Lucas Blakk

Marketingový specialista a člen hudební rady, který z nuly vybudoval jedno z největších českých vydavatelství Blakkwood, ve kterém zastupuje kromě větsiny rapperů na naší scéně také ale i plno popových interpretů. Má dar na to okamžitě rozpoznat hvězdu a dostat ji systematicky na vrchol.

Petr Píno Ondruš

Multitalent na bojové sporty a reprezentant České republiky Petr Píno Ondruš. Jeden z prvních, který u nás s MMA vůbec začal a dotáhl to až na světového šampiona v MMA a zápasil i v organizacích jako je KSW. Legenda bojových sportů, která ma za sebou 70 vítězných zápasů v postoji v řadě, je také 6x mistr světa v kickboxu, thaiboxu, k1 i sandě. Vede nyní se Zdendou Švamberkem klub TKBC Praha a byl spolu s Karlosem Vémolou první, komu se podařilo poprvé vyprodat O2 arénu.

Nová reality show I AM FIGHTER poběží na Prima COOL každé pondělí večer. První díl má premiéru už 6. ledna ve 20.50!

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný