29. srpna 2022 16:15

Úžasná sešlost herců ze Stargate: Atlantis. Tři legendy z Hvězdné brány se vyfotily na premiéře sci-fi hitu

Trojice herců se sešla na premiéře aktuálního projektu nejslavnějšího z nich. Uvidíme je spolu ještě ve světě Hvězdné brány?

Tři ústřední borci z kultovního sci-fi seriálu Hvězdná brána: Atlantida, jehož pět sérií běželo premiérově v letech 2004 až 2009, jsou stále parťáky. Společně zapózovali na premiéře třetí sezony seriálu See, v němž všichni hrají a jehož hlavní hvězdou je Jason Momoa (Aquaman, Hra o trůny, Duna), známý z Atlantidy jako svalnatý drsňák Ronon Dex.

A právě Momoa skrze svůj instagramový profil zveřejnil fotku s Davidem Hewlettem, který se nezapomenutelným způsobem ujal role Rodneyho McKaye, a Joem Flaniganem, jenž ztvárnil majora Johna Shepparda. Oba mají na rozdíl od Momoy v seriálu See menší role, ale přesto mohli být spolu po dlouhých letech na place... a taky na premiéře.

„Jsme pořád dost povedená posádka, co?“ komentoval příspěvek Hewlett, jemuž by určitě nevadilo se vrátit do světa Stargate. Jenže problémem pro společný návrat v jakékoli podobě by byl právě Momoa, který se po dotočení třetí a poslední sezony See rozhodně nenudí.

Statný Havajan právě natáčí desáté Rychle a zběsile, čekají ho dotáčky druhého Aquamana, a navíc se má objevit v remaku akčňáku Cliffhanger nebo ve filmové adaptaci herního hitu Minecraft. Ještě letos ho pak uvidíme ve fantasy Slumberland, v nejbližších letech si tak opravdu nevydechne.

Zdroj: Gateworld

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný