18. dubna 2017 10:43

Herec ze Hry o trůny reagoval na šílenou teorii o své postavě! Co se stane s Jonem Snowem v další sérii?

Je slavný borec tím, za koho ho fanoušci považují?

Seriálová Hra o trůny si momentálně stále dává pauzu a tak není divu, že fanoušci na internetu horlivě diskutují nad všemi možnými i nemožnými teoriemi, kterými by mohli potenciálně vysvětlit jak velké neznámé, tak i některé legendy, které díky informacím z knih o určitých postavách doteď panují.

Tou asi nejznámější je potom ta, že Jon Snow (Kit Harrington) je novým Azorem Ahaiem, legendárním rytířem, který před dávnými věky porazil Bílé chodce. To by samozřejmě dávalo docela dobrý smysl, vezmeme-li v úvahu, že se k další válce pomalu ale jistě schyluje a Jon Snow je doposud asi jediný, kdo s tím něco zkouší dělat. Každopádně nyní se k teorii konečně vyjádřil také herec, který postavu v seriálu ztvárňuje:

„Uvidíme, co se stane letos a jestli se dozvíme něco nového o Jonovi. Každopádně si myslím, že mé postavě by se oslovení „Princ, který byl přislíben“ příliš nelíbilo. Kdyby mu tak někdo říkal, nejspíš by se snažil tomu nevěnovat pozornost. Přesně to na něm obdivuji, snažím se to tedy mít podobně. To je na něm tak skvělé. Je velice skromný.“

A co si myslíte vy? Vyklube se z Jona podle vás legendární princ, nebo nás tvůrci překvapí?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný