26. ledna 2021 16:34

Bude nový seriál s Harrym Potterem? Jeho vznik byl velmi rychle popřen

Fanoušci Harryho Pottera už pomalu slaví jeho velký návrat, všechno je to ale trochu jinak.

Internet dnes zachvátily zprávy o tom, že se blíží nový seriál ze světa Harryho Pottera, nebo dokonce se samotným Harryho Potterem, záleží na tom, na jaký titulek jste narazili. Skutečnost je ale trochu jiná, návrat do kouzelnického světa je zatím jen velmi teoretický.

Vlna nových článků stojí čistě na zákulisních drbech, podle nichž se chce studio Warner Bros. začít potkávat se scenáristy a přemýšlet nad tím, jak by takový seriál vypadal – nic jiného se podle aktuálních zvěstí neděje. A i tahle zpráva byla okamžitě popřena, Warneři totiž dali oficiálně na vědomí, že žádný kouzelnický seriál nechystají.

Co se nejspíš reálně děje ? Studio samozřejmě může zvažovat seriál, který by těžil ze značky Harryho Pottera – nejspíš o něm přemýšlí už řadu let. K jeho realizaci je však zapotřebí souhlas J. K. Rowlingové, která si brýlatého čaroděje nesmírně střeží (k sérii Fantastická zvířata svolila jen pod podmínkou, že bude k filmům psát scénáře), a rychlé popření zprávy naznačuje, že se s autorkou románů zatím nic neřešilo.

Studio Warner Bros. chce nejspíš přijít za Rowlingovou s hotovým nápadem a pak ji obřím balíkem peněz přesvědčit, aby na něj kývla. Tahle debata je ale očividně ještě daleko (a Rowlingová má dost peněz na to, aby seriál s klidem zamítla), takže televizní kouzlení rozhodně nečekejte nějak brzy. Nakonec pochopitelně vzniknout může, v tuhle chvíli se však nepřiblížil ani k pomyslné startování čáře.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný