9. července 2018 14:08

Připomeňte si nejzábavnější scény z Futuramy

Lepší než Simpsonovi?

Futurama by se letos dočkala svých osmnáctých narozenin. Ačkoliv byl seriál pár let nazpět již podruhé zrušen, v našich myslích (a vašich discích, popřípadě každý den kolem půl čtvrté v našem programu) stále žije dál! Připomeňte si jeho nejvtipnější momentky – a nezapomeňte nám v diskuzi vytmavit ty, na které jsme zapomněli. Ačkoliv (čistě kontumačně) Futurama nemůže žluté rodince samozřejmě konkurovat, stejně nám mnohé její okamžiky k srdci přirostly o trochu víc!

09) Hurá do budoucnosti

Fryovovým zmrazením celá Futurama samozřejmě začíná – už jen tahle první scénka má však příchuť věcí příštích. Kde jinde by se člověk po zjištění, že celá jeho rodina a přátelé jsou mrtví, nadšeně rozjásal?

08) RoboSanta přichází!

Ne vše je v budoucnosti ideální – třeba Vánoce mají díky šílenému RoboSantovi příchuť krváku. Neříkáme tak ani onak, ale v součtu to není zase tak odlišné oproti skutečnému svátečnímu období…

07) Snu snu!

Z doby, kdy byly vtipy o mužském znásilnění ještě vtipné, přichází i kultovní scéna o nejkrutěji zábavné popravě v historii poprav! Doporučují 4 z 5 nymfomanů.

06) Fry vs. Zoidberg

Celá tahle epizoda byla aluzí na klasický díl prapůvodního Star Treku – nemlich včetně hudby během souboje, která byla přímo vybrána z dávné epizody. O to vtipnější bylo, když Fry zbraň zahodil… a stálo ho to paži!

05) 100 káv

Každý milovník moku černého jako lidská duše tuhle sérii scén musel náležitě ocenit! Mimochodem, 100 káv je proklatě blízko skutečné toxické dávce kofeinu, která v průměru stojí kdesi u 112 šálků typického espressa – ale s tím, že než ji dosáhnete, byste v reálu nejspíš dříve chytili infarkt či fatální dehydrataci. Tohle doma nezkoušejte!

04) Fry vs. plechovka

Lidé budoucnosti jsou zmlsaní – a když tak vypadnou technologie, je na Fryovi, aby jim vyjevil, že on jako člověk z minulosti má nad nimi výhodu. Ledaže…

03) Zoidberg prodá firmu za sendvič

Je to vtipné, či smutné? Emotivní scénky v tomto přehledu vynecháváme – jinak bychom se museli dávno dojímat na Fryovou romancí nebo navěky čekajícím hafanem. V případě, kdy se Zoidberg rozhodne prodat svůj podíl v Planet Express za sendvič a namísto konzumace si jej schovává tak dlouho, dokud neuhnije, jsme však nemohli odolat!

02) Prvek překvapení

Podobně jako u Zoidberga by i u Zappa mohl prakticky celý náš seznam sestávat z jeho hlášek. Okamžik, kdy doslova vyhodí své mužstvo na cizí planetě, má však v naších srdcích přece jenom speciální místečko. Doporučují 4 z 5 hráčů on-line stříleček...

01) Karaoke hrůzy

Zapp si však pro sebe urval i první místo svým nepřekonatelně hrůzným karaoke. To bylo mimochodem inspirováno skoro identickým přednesem Williama Shatnera písně Rocket Man (zkuste si ji zadat na YouTube!), jen s tím rozdílem, že lidé uprostřed performance neměli možnost utéct do únikových modulů.

Bonus: Funky Town!

S karaoke pak souvisí ještě jedna perla z produkce fanouška na YouTube (Morba), s níž náš přehled zakončíme:

Futurama běží na Prima COOL každé odpoledne kolem půl čtvrté.

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný