14. července 2017 13:21

Do kin půjde další slavná herní série. A měl by ji táhnout sám Deadpool!

Dočkáme se konečně pořádné herní adaptace?

O filmové adaptaci herní střílečky Rainbow Six se mluví už od roku 2004. Námět z pera slavného spisovatele Toma Clancyho však doteď slavil úspěch pouze na herní platformě. Ubisoft před nějakou dobou ale založil vlastní filmovou odnož, jejíž cílem je velké značky adaptovat pro filmová plátna. A zatím se příliš nedaří.

Loňské fiasko s Assassin’s Creed totiž mrzí nejednoho fanouška her a řeči o rozjetí nové trilogie tak po premiéře rychle utichly. A zde přichází v úvahu další herní příběhy, jako právě Rainbow Six nebo Splinter Cell. Zatímco druhý zmíněný už by hlavní roli měl mít obsazenou Tomem Hardym, ten první zatím hledá. Kdo je jako první v hledáčku? Samotný Deadpool!

Představitel Deadpoola Ryan Reynolds má s velkými filmy bohaté zkušenosti, až na jeho poslední komiksový výlet mu ale nikdy moc nevycházely, je tedy otázkou, jestli je pro něj dobrý nápad riskovat dalších neúspěch s herní značkou. Na druhou stranu role mariňáka Johna Clarka by mu určitě sedla a vždycky je tu i možnost, že se film nakonec povede. Každopádně film je stále ještě v plenkách a tak není vůbec jisté, kdy by mohl na plátna dorazit. Nezbývá tedy než doufat, že to tvůrci tentokrát nepokazí, kromě obsazení si pohlídají taky scénář a konečně přijdou s kvalitním filmem podle herní předlohy. Už by bylo načase, nemyslíte?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný