5. února 2018 15:06

Děsivé únorové pátky na Prima COOL: Krvežíznivé opice vs. Zabijácké včely

V únoru na Prima COOL můžete čekat Krvežíznivé opice, Zabijácké včely, Požírače kostí a Hydru: Krvelačnou bestii!

Pátky na Prima COOL patří i v únoru našim milovaným hororům. Z čeho se budete v noci budit hrůzou tentokrát?

Krvežíznivé opice

Na COOLu poběží: v pátek 2. února ve 22.10

Výprava geniálního, leč pomateného profesora Hamiltona do hloubi africké džungle se ukáže být náročnější, než její studentští účastníci tušili. Vědci sice skutečně narazí na chybějící evoluční článek primáta – ale ten lační po krvi. Krvelačné opice začnou brzy vyvádět... inu, pěkné opičárny a je jasné, že krev bude cákat, jako když rukou do vody plácá!

Zabijácké včely

Na COOLu poběží: v pátek 9. února ve 22.10

Víno, ženy a zpěv – na to se na jihu Francie těšil doktor Francois poté, co v Africe roky bojoval s tropickými chorobami. Nebylo mu to však dopřáno. Na oblast si brousí žihadla roj zabijáckých včel a je jenom na našich hrdinech, aby jejich bzučení učinili přítrž. Francouzský horůrek, který nezatají kořeny v kultovních Čelistech (jenom v tomto případě stráví trochu méně času na moři), určitě potěší nejednoho včelaře!

Požírač kostí

Na COOLu poběží: v pátek 16 února ve 22.05

S indiánskými kletbami není žádná sranda! A vzhledem k tomu, že se celá Amerika de facto rozkládá na indiánském pohřebišti, je občas doslova vymalována – tak jako v Požírači kostí, kde krvelačný duch promění trojici svých objevitelů v nenasytná monstra. A jenom Bruce Boxleitner (Babylon 5!) může jejich bestiálnímu řádění učinit přítrž.

Hydra: Krvelačná bestie

Na COOLu poběží: v pátek 23. února ve 22.20

"Archeologický objev století" ve filmu vždycky smrdí odhalením krvelačných bestií– a v Hydře tomu poslední únorový pátek nebude jinak! Mýtický vícehlavý had odhalený ve Středomoří to svým nálezcům pěkně zavaří, ale ani naši hrdinové se mu určitě nedají lacino!

Na co určitě budete koukat? Dejte vědět na Facebooku v komentářích!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný