1. srpna 2019 11:09

Děsivé srpnové pátky na Prima COOL: Běženky a kapři vs. Tygr lidožrout

Takové zoologické dokumenty na ZOOMu neuvidíte!

Dobře víme, že se během léta agresivních zvířat nemůžete nabažit – v srpnových pátečních hororech na vás proto budou čekat žraloci, zmije i zlobři!

Obr lidožrout

Na COOLu poběží: v pátek 2. srpna od 22.15

Je velký a nenasytný jako letní grilovačka! Obr lidožrout se na vás přijde podívat zkraje srpna v klasické béčkovině pro páteční večery. Parta moderních amerických turistů v ní narazí na město Ellensford z 19. století, které ustrnulo v čase a ohrožuje ho titulní nebezpečný Shrek. Záhy se přitom ukáže, že spolu obě skutečnosti souvisejí – a že můžou prokletí Ellensfordu ukončit jedině cizáci!

Běženky a kapři

Na COOLu poběží: v pátek 9. srpna od 22.15

Většina filmů zasazených do vězení útěkem končí – Běženky a kapři jím však začínají! Když se totiž parta vězeňkyň zmocní dodávky, mají holky za to, že jsou na půli cesty ke svobodě. To však netuší, že lesy, v nichž se ukryjí, jsou plné… prehistorických žraloků, kteří se ukrývají v půdě! Absurdnímu béčku, jež stojí zejména na komické akci a správně zpocených hrdinkách, se Oscary kupodivu vyhnuly. Nás to ale moc netrápí, všechno se holt netočí jen pro akademiky!

Tygr lidožrout

Na COOLu poběží: v pátek 16. srpna od 22.15

Do půlky srpna se týden nato s chutí zakousne Tygr lidožrout. Tomu bude v amerických horách čelit místní šerif s maniakální tváří Garyho Buseyho (Přepadení v Pacifiku, Predátor 2), přičemž hlavním dilematem filmu bude otázka, zdali je děsivější tygr anebo Busey. Zatímco premisa filmu nabízí tradiční zvířecí vyvražďovačku, jedinečný je původ filmu i (v dnešním kontextu) jeho provedení. Snímek totiž vznikl na motivy románu Shikar od Jacka Warnera a absentují v něm digitální triky – hladové čičiny tu tedy skutečně hrály opravdové hladové čičiny!

Zmije útočí

Na COOLu poběží: v pátek 23. srpna od 22.15

Osamělý ostrov, parta divokých hadů a Tara Reid – kdyby měly Zmije útočí jen o trochu menší ambice, mohlo by se jednat o kreativní pornofilm. Takto se "pouze" dočkáme bijáku, v němž zmije chované pro svůj léčivý jed uniknou uprostřed Pacifiku z izolace a začnou páchat smrtící neplechu. Aby toho nebylo málo, americké letectvo se o krizi dozvědělo a plánuje okolí vyhodit do luftu. Zabijí Taru Reid zmije, bomby, anebo vše ve zdraví přežije, aby mohla točit další majsrštyky? Přesvědčte se na vlastní oči!

Žraločí jezero

Na COOLu poběží: v pátek 30. srpna od 22.15

Na konci srpna pak svlažíme kotníky s Dolphem Ludgrenem ve Žraločím jezeru. Ten se v tomto opusu představí jako kontroverzní sběratel exotické zvířeny, jemuž utekl jeden kousek do volné přírody. A co čert nechtěl, nešlo o poslední exemplář pandy, nýbrž o žraloka! Sexy šerifka tak musí zmobilizovat všechny harpuny a propanové bomby široko daleko, protože si žralok v místním sladkovodním jezeru rochní nečekaně pohodlně a plánuje z turistů udělat fašírku!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný