5. prosince 2018 14:16

Děsivé prosincové pátky na Prima COOL: Přehlídka konkurence Jurského parku

Konec roku bude plný dinosaurů!

Dinosauři létající, plavající i dupající po divoších – páteční hororové filmy se v prosinci ponesou v prehistorickém duchu!

Hrozba z nebes

Na COOLu v: pátek 7. prosince ve 22.45

Bijáky o setkání lidí s dinosaury si často vypomáhají odloučenou částí planety, kde se evoluce zastavila – typicky buďto zasazenou do pohoří odděleného od zbytku lidstva velehorami anebo na ostrov uprostřed oceánu. Hrozba z nebes vám první prosincový pátek ukáže druhou z těchto možností. S pravěkými ptakoještěry se tu přitom porve skupina pilotů a pilotek z druhé světové války, která na ostrov prehistorických monster zabloudí během své tajné mise proti japonské superzbrani. Druhá světová vs. dinosauři? Tuhle ujetou kombinaci si necháme líbit!

Zmije útočí

Na COOLu v: pátek 14. prosince ve 22.50

Do Tichomoří se podíváme i týden nato, tentokráte však v supermoderních kulisách – béčko jménem Zmije útočí vám totiž ukáže lesk a bídu biotechnologického výzkumu prováděného potají na odlehlé pevnině! Vědátoři tu sice úspěšně vyšlechtí superhada, jehož jed nakládá rakovinným buňkám jako Conor McGregor…, ale hádě jim samozřejmě uteče a začne nakládat i lidem bez tumorů. Všeobecný chaos navíc podpoří nouzový plán korporace stojící za výzkumem, který se svědky nepočítá. Jo a zúčastní se toho i Tara Reid, již určitě znáte z Prciček.

Monstrum z hlubin

Na COOLu v: pátek 21. prosince ve 22.15

Těsně před Vánoci se po hadím intermezzu vrátíme k dinosaurům – tentokrát ve formě enormního praještěra terorizujícího středoamerický ostrůvek. Čelit mu budou mladá bioložka a zkušený lovec pokladů, kteří se tu snaží najít starý španělský poklad! A není to naposledy, co se objeví spojení historie a dinosaurů. Náš poslední prosincový biják totiž působí tak trochu jako prequel k Monstru z hlubin...

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

Na COOLu v: pátek 28. prosince ve 22.15

Po střetnutí pilotek s ptakoještěry a dobrodruhů s vodoještěry se na konci roku dočkáme střetnutí Aztéků a zeměještěrů! Tyranosaurus nás totiž zavede do 16. století, během něhož španělští conqustadoři dobývají domorodé národy a objeví při tom i skupinu Aztéků, která žije bok po boku přežívajících tyranosaurů a dalších veleještěrů. Válka všech tří stran je na spadnutí, a ještě děsivější je, že z ní jako vítězové vyjdou jenom milovníci ujetých hororů!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný