28. května 2018 22:35

Děsivé červnové pátky na Prima COOL: Superžralok vs. Mutant

Natasha Henstridge se představuje (a odhaluje)!

Béčková klasika s Natashou Henstridge je žánrovou povinností! Krom ní se ale na COOLu v červnu představí i přerostlý žralok a celá paleta mutantích pokračování.

Superžralok

Na COOLu poběží: v pátek 1. června ve 22.15

Ilegální experimenty ropných hamižníků mají za následek vypuštění krvelačného superžraloka mezi nebohou veřejnost – je jenom jediná cesta, jak jeho řádění zastavit, a ta vede přes... využití kráčejícího tanku! Jak je z popisu děje jasné, Superžralok nezapře, že se jeho scenáristé při experimentování s návykovými látkami nezastavili u kávy a čokolády, kdo však hledá totálně odpočinkové a dokonale ujeté béčko, u něhož se lze bavit jinak než v kinech, bude dokonale (u)spokojen!

Mutant

Na COOLu poběží: v pátek 8. června ve 22.15

Je tak krásná, jako i vražedná – Natasha Henstridge se v prvním Mutantovi předvede jako mimozemská bestie Sil, která má na Zemi jediný úkol: spářit se s maximálním počtem místních samců a zachránit svou umírající rasu. Problém je, že pro lidi v téhle rovnici jaksi není místo. Mutant vznikl jako braková kombinace "čehosi jako Vetřelce" a soft porna. V nejlepším duchu grindhouse filmů tak sice vyžaduje vypnout mozek, o to větší prostor však dává... jiným tělesným choutkám.

Mutant 2

Na COOLu poběží: v pátek 15. června ve 22.15

Koncept sexy-ale-vražedného monstra je příliš lákavý, než aby jej filmaři nechali ležet ladem, Mutant se tak vrátil druhým dílem standardního ražení. Tentokrát se Natasha napárovala s Michaelem Madsenem a klape jim to větší chemií, než jakou nabídl první díl Mutanta! Sequel se jinak nese v typickém duchu hollywoodských pokračování – tedy je tu k nalezení více akce, více hnusu i úchyláren. Prostě jako při typickém pátečním večeru!

Mutant 3

Na COOLu poběží: v pátek 22. června ve 22.15

Mimozemská touha o spáření s lidmi nekončí a třetí Mutant tak přinese pokračování známé zápletky – v hlavní roli cizácké bestie se tentokrát objeví dokonale vražedná bytost Sára, proti níž bude stát speciální komando, které se její krutý plán na dominanci snaží překazit. Spolu s tím se můžete těšit na ty nejlepší brakové kvality, jaké jen béčkový horor o sexuchtivém monstru může nabídnout!

Mutant: Probuzení

Na COOLu poběží: v pátek 29. června ve 22.15

Finále celé série nám pak svlaží poslední červnový pátek – opět bez Natashy, ale zato s novou krví (metaforicky i doslovně)! Tentokrát budeme stopovat osud vysokoškolské učitelky Mirandy, která zjistí, že je polovičním ufounem – hybridem s lidskou i mimozemskou DNA! Vyzbrojena zásadním odhalením se vydává najít svého stvořitele. Jenže zároveň bude muset odolávat své emzácké půlce, která lační po teplé lidské krvi!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný