27. února 2019 08:47

Děsivé březnové pátky na Prima COOL: Superžralok vs. Krvežíznivé opice

Připravte se na známé tváře a neznámé potvory!

Březen se v pátečních béčkách ponese v duchu série monstrfilmů, v nichž nebude chybět pár známých tváří z Akt X nebo Hvězdné brány.

Superžralok

Na COOLu poběží: v pátek 1. března od 22.15

Zkraje března nám bude perka prohánět Superžralok. Tenhle král oceánů byl po celé eony chycen ve své podmořské pasti, pak jej však ilegální experimenty ropné společnosti uvolní na svobodu a obří bestie začne ve světě páchat rotyku. Ve finále si to bude muset rozdat i s chodícím tankem (!), my však víme, že má tenhle nevlastní bratříček Žralokonáda pořádnou výdrž.

Krvežíznivé opice

Na COOLu poběží: v pátek 8. března od 22.15

Studium primátů uprostřed džungle vždycky smrdí trampotami. Skupinku studentů a potrhlého vědátora s tváří F. Murrayho Abrahama (Jméno růže, Zjizvená tvář, Amadeus!) však nečeká jenom absence sprch nebo wi-fi, ale také útok zběsilého druhu krvechtivých opiček. Prakticky všem bude boj s nimi osudný – tím však snímek teprve začíná. Profesor se totiž rozhodne, že opice budou jeho Bílou velrybou, zrekrutuje novou partu študáků a vydává se do thajské džungle ještě jednou...

Invaze terordaktylů

Na COOLu poběží: v pátek 15. března od 22.15

O týden později si prožijeme nesmírně autentickou invazi do ulic Los Angeles. V důsledku spršky meteorů se ve městě začínají množit případy ohyzdných a krvavých útoků mimozemských pterodaktylů – nešlo totiž o kosmické kameny, ale o vejce! Armáda je pod náporem poletavců bezradná, ale naštěstí se najde parta budižkničemů a béčkových herců, kteří zjistí, jak terordaktyly porazit. To celé v duchu ohromně nadsazené černé komedie, u jejíhož sledování by (stejně jako při natáčení) neměl nikdo zůstat na suchu.

Behemot: Bestie z podzemí

Na COOLu poběží: v pátek 22. března od 22.15

Aby monster nebylo málo, další pátek dorazí sám Behemot. Biblické monstrum je uvolněno z pozemských útrob prudkým zemětřesením a jenom jeden excentrický stařík může varovat svět (nebo alespoň malé americké městečko) před jeho nebezpečím. Bonusem pro pamětníky Hvězdné brány je přítomnost Garryho Chalka (plukovník Chekov), bonusem pro diváky Akt X zase William B. Davis (Kuřák).

Krvavá dimenze

Na COOLu poběží: v pátek 29. března na od 22.15

Milovníci Hvězdné brány by měli zůstat u bedny i týden nato. Krvavá dimenze je totiž takovou alternativní variací jejich oblíbeného příběhu, v níž navíc hraje Joe Flanigan alias Sheppard ze Stargate Atlantis. Při experimentech se zobrazováním paralelních realit se v tomhle bijáku celé středisko přenese do jedné z nich – a hitem zdejší lovecké sezony je zjevně hon na Homo sapiens. Dostat se zpátky domů nebude snadné. Nejpozději krátce po půlnoci však bude jako vždy v pátečních hororech platit, že konec dobrý, všechno dobré!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný