27. května 2016 17:14

Další Žlutej maraton bude 1. června. Nabídne nové díly z 27. série Simpsonových!

Simpsonovi žlutej maraton (1.6.) - upoutávka

Středa bude patřit Homerovi a spol.!

1. června vám Prima COOL v rámci dětského dne nadělí dalších šest premiérových dílů27. řady seriálu o žluté rodince ze Springfieldu. Jelikož jim jako předkrm budou předcházet další 4 starší epizody Simpsonových, užijete si desetinásobnou nálož žlutého humoru!

Od 18.15 – 4 starší "předkrmové" díly

Od 20.15 – 6 nových dílů z 27. řady:

27x07: Líza dobývá svět (Lisa with an 'S')

Homer v pokeru prohraje 5000 dolarů, aby mohl Líze zaplatit hudební tábor. Tolik na splacení dluhu nemají, a tak zve domů na rodinnou večeři Laney, která by se mohla slitovat a pomoct. Líza ji zaujme svou hrou na saxofon a Laney nabízí, že pokud s ní Lízu pustí, aby ji doprovázela na turné, Homer může dluh vypustit z hlavy. Marge, přestože nerada, povoluje Líze na turné odjet. Po pár dnech, kdy Marge s Lízou mluví po telefonu, se rozhodne okamžitě pro Lízu do New Yorku dojet a odvézt ji zpět domů.

27x08: Cesta ke slávě (Paths of Glory)

Líza se při snaze o zlepšení reputace první Springfieldské vynálezkyně Amelie Vanderbuckle ocitne v psychiatrické léčebně, aby získala přístup k jejím lékařským záznamům. Líza potřebuje najít Ameliin deník, ale Bart je rychlejší. Čte deník sociopatky svým kamarádům, kteří si myslí, že je jeho a oznámí Marge, že Bart je sociopat.

27x09: Bartovo chlapectví (Barthood)

Bart vzpomíná na celý svůj život, když byl čtyřletý a měl pocit, že ho nikdo nemá rád, pouze jeho děda, a všichni upřednostňují mladší Lízu. V šesti letech se snaží na sebe strhnout veškerou pozornost, ale ne zrovna dobrou cestou. A tak se promítají Bartovy flashbacky až do devatenácti let, kdy se udobří s Lízou, po tom, co na ni za každý její úspěch měl vztek.

27x10: Dívčí kód (The Girl Code)

Marge na Facebooku zveřejní fotku, jak se Homerovi roztéká zmrzlina a nazve to: „Roztavení v jaderné elektrárně". Homer ale není jediný, kdo má skandál na Facebooku, stejně tak se nevhodnými statusy mohou pochlubit Lily Allen, Lindsay Lohan nebo Ashton Kutcher, kteří ale na rozdíl od Homera nepřišli kvůli tomu o zaměstnání. Líza se po vyhození svého otce z práce rozhodne vymyslet aplikaci, která varuje lidi před tím, co se stane, když zveřejní na Facebooku něco, co by neměli.

27x11: Mléčné mutageny (Teenage Mutant Milk-Caused Hurdles)

Do Springfieldské základní školy nastoupí nová učitelka, Carol Berrerová. Bart se do ní okamžitě zamiluje a začne se neobvykle upravovat, aby zapůsobil. Dokonce mu naroste knír a Marge je nesvá ze změn u svých dětí, protože i Líze se začnou dělat pupínky a dává si make-up. Jenže Skinner Carol také miluje a Bart je rozhodnutý, že ji získá on.

27x12: Kwik-E-Mart: Znovuzrození (Much Apu About Something)

Bart vylezl na palubu hasičského vozu a chtěl udělat žertík, ale nepovedlo se a zničil obchod Kwik-E-Mart. Má strach, že půjde do vězení za pouhý žert a slibuje, že už to nikdy neudělá. Ale vlastně díky tomu se předělá obchod na nový a moderní. Bart dostává spousty dalších příležitostí na žerty – a tedy průšvihy, ale udrží se a odmítá je.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný