30. srpna 2017 09:44

24 hodin: Nezastavitelný svádí neúprosný souboj s časem! Nový špiónský seriál běží každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL

Hodiny už zase tikají a čas běží nezadržitelně dopředu! Pokračování slavného seriálu 24 hodin je adrenalinovým závodem, ve kterém jde o všechno. Hlavní hrdina, seržant speciální jednotky Eric Carter (Corey Hawkins), musí s pomocí geniální a ambiciózní bývalé tajné agentky Rebeccy Ingramové (Miranda Otto) odhalit složitou teroristickou síť a zabránit zničujícímu útoku na půdě Spojených států.

Hodiny už zase tikají a čas běží nezadržitelně dopředu! Na slavný seriál 24 hodin volně navazuje pokračování s podtitulem Nezastavitelný. Začíná adrenalinový závod, ve kterém jde o všechno. Podaří se zabránit zničujícímu teroristickému útoku na půdě Spojených států?

Před šesti měsíci v Jemenu zemřel vůdce teroristů Sheik Ibrahim Bin-Khalid. Zabila ho speciální jednotka Rangerů pod velením seržanta Erica Cartera (Corey Hawkins). Bin-Khalidovi stoupenci přísahali Rangerům krvavou pomstu. Carter, jeho muži i jejich rodiny doufali, že se jim podaří zmizet díky programu na ochranu svědků. Jenže když se Cartera někdo pokusí připravit o život, rychle si uvědomuje, že byli odhaleni.

Ve snaze předejít dalším útokům a zastavit teroristy Carter požádá o pomoc Rebeccu Ingram (Miranda Otto), která pracovala na odstranění Bin-Khalida ze zákulisí. Tato geniální a ambiciózní tajná agentka před časem odstoupila z postu národní ředitelky protiteroristické agentury CTU, aby podpořila manžela, senátora Johna Donovana (Jimmy Smits) a jeho kampaň za zvolení na post prezidenta Spojených států amerických. Díky několika dekádám bezesných nocí a zmeškaných rodinných oslav konečně stojí na vrcholu. Bílý dům je na dosah. Ale dokáže přijmout novou roli první dámy? Nebo ji znovu svede láska k akci? Společně s Carterem odhalují složitou teroristickou síť a musí se sami sebe ptát: Komu můžeme věřit? Zuřivý boj s Bin-Khalidovými stoupenci je přinutí konfrontovat vlastní identitu, rodinu i minulost.

Zajímavosti:

 • Napínavá akční minisérie 24 hodin: Nezastavitelný je volným pokračováním slavného televizního hitu 24 hodin, televizního filmu 24 hodin: Vykoupení a minisérie 24 hodin: Dnes neumírej.
 • Minisérie 24 hodin: Nezastavitelný se odehrává tři roky po událostech 24 hodin: Dnes neumírej.
 • Děj se opět odehrává v reálném čase. Ale stejně jako v případě minisérie 24 hodin: Dnes neumírej dochází i tentokrát během poslední epizody k dvanáctihodinovému skoku v čase.
 • Původní seriál měl vždy 24 epizod. Každý díl tím pádem pokrýval jednu hodinu z osudného dne. Ale protože minisérie 24 hodin: Nezastavitelný má 12 epizod, děj – a den – startuje v poledne.
 • Tvůrci minisérie 24 hodin: Nezastavitelný jsou producenti a scenáristé Manny Coto (Dexter, Star Trek: Enterprise, Krajní meze) a Evan Katz (24 hodin).
 • Hlavním hrdinou poprvé není zkušený agent CTU. Producent Evan Katz popisuje hlavního hrdinu Cartera jako „mladého muže s velice slibným životem, kterého události trochu semelou“.
 • Kiefer Sutherland, který si zahrál Jacka Bauera, hlavního hrdinu seriálu 24 hodin a minisérie 24 hodin: Dnes neumírej, se v době natáčení rozhodl dát přednost „vlastnímu“ novému seriálu Designated Survivor. Jack Bauer tedy tentokrát v příběhu 24 hodin: Nezastavitelný chybí.
 • V ději se objevuje mnoho odkazů a poznámek, které se týkají jmen a událostí známých ze seriálu 24 hodin. To nejslavnější jméno – Jack Bauer – však nikdy nezazní.
 • V nové minisérii se objevuje Carlos Bernard v roli Tonyho Almeidy, bývalého ředitele protiteroristické agentury CTU s pochybnou minulostí. Almeida byl jedním z hrdinů původních 24 hodin.
 • Seriál 24 hodin a jeho pokračování předchází svou dobu. Od roku 2001, kdy se začal vysílat, se v něm objevil nejprve afroamerický prezident (několik let před tím, než se stal Barrack Obama skutečným prezidentem USA) a poté prezidentka-žena. V nové minisérii se sice postava prezidenta nebo prezidentky neobjevuje, zato nechybí hispánský senátor, který na něj kandiduje.
 • V současnosti se připravuje nový pořad ve stylu 24 hodin.

Postavy:

Eric Carter (Corey Hawkins) Bývalý člen speciálních jednotek Rangers žije svůj sen: má krásnou manželku, zářnou budoucnost a zbrusu novou identitu. Před šesti měsíci se mu podařilo zabít nebezpečného teroristického vůdce. Když se jeho krytí provalí, ocitá se v ohrožení života. Neví, komu může věřit.

Corey Hawkins

Americký herec se narodil 22. října 1988 ve Washingtonu, D.C. Upozornil na sebe rolemi v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný, Živí mrtví a ve filmu Straight Outta Compton, ve kterém si zahrál legendárního amerického rappera a producenta Dr. Dre. Za roli v divadelní adaptaci hry Šest stupňů odloučení uvedenou na Broadwayi byl nominovaný na nejprestižnější divadelní cenu Tony. Herectví se věnuje už od školních let. Vychovala ho matka, která pracovala jako policistka.

Rebecca Ingram (Miranda Otto) Manželka senátora Donovana se rozhodla odstoupit z postu národní ředitelky protiteroristické agentury CTU, aby podpořila manžela v prezidentské kampani. Je geniální a ambiciózní. A ještě není úplně připravená pověsit protiteroristické řemeslo na hřebík.

Miranda Otto Australská herečka se narodila 16. prosince 1967 v Brisbane. Proslavila se rolí štítonošky Éowyn ve druhém a třetím díle trilogie Pán prstenů. Zahrála si ve filmech Tenká červená linie, Pod povrchem, Válka světů a v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný, Ve jménu vlasti a Cashmere Mafia. Jejími rodiči jsou herci Barry a Lindsay Ottovi. Její sestrou je herečka Gracie Otto. Po rozvodu rodičů v dětství krátce žila v Hongkongu. Původně chtěla být baletkou, ale kvůli mírné skolióze se svého snu musela vzdát. Je vdaná za herce Petera O‘Briena, se kterým má jednu dceru.

Nicole Carter (Anna Diop) Erikova půvabná manželka toho kvůli jeho vojenské kariéře musela hodně obětovat. Touží po jediném: normálním manželském životě. Místo toho se ocitá uprostřed nebezpečí a musí se spolehnout, že ji ochrání Erikův bratr Isaac, se kterým měla kdysi vztah.

Anna Diop Americká herečka se narodila v senegalském městě Dakar. Objevila se v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný, Poslové a Greenleaf. V šesti letech se přestěhovala s rodiči ze Senegalu do USA.

Keith Mullins (Teddy Sears) Novopečený ředitel protiteroristické agentury CTU je cílevědomý a ambiciózní. Je chráněncem bývalé ředitelky Rebeccy Ingram. Ale když udeří teroristé, rychle se mezi nimi objevují první rozpory.

Teddy Sears Americký herec se narodil 6. dubna 1977 ve Washingtonu, D.C. Zahrál si v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný, Flash, American Horror Story, Masters of Sex a Raising the Bar. Vyrůstal v Marylandu. V mládí navázal na rodinnou tradici a věnoval se sportu: hrál fotbal. Jeho prapradědeček získal zlatou medaili na olympijských hrách v roce 1912 ve střelbě z pistole a jeho teta bronzovou medaili v roce 1956 za plavání. Původně se chtěl věnovat kariéře v byznysu. Když se mu podařilo získat dvouletý kontrakt na roli v soap opeře One Life to Live, zapsal se do kurzu herectví. Je ženatý.

Isaac Carter (Ashley Thomas) Erikův bratr se stal drogovým bossem ve čtvrti, ve které spolu kdysi vyrůstali. Slíbil, že ochrání Erikovu manželku Nicole, jež bývala jeho vlastní přítelkyní. A dostává se kvůli tomu do nebezpečí.

Ashley Thomas Anglický herec a muzikant se narodil 4. února 1985 v Londýně. Je známý také pod uměleckým jménem Bashy. Zahrál si v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný, Jedna noc a Černé zrcadlo. Jeho matka pochází z Jamajky, otec z Dominikánské republiky.

Andy Shalowitz (Dan Bucatinsky) Bezpečnostní analytik protiteroristické agentury CTU se stává klíčovým spojencem v boji proti teroristům. Jeho pozice je po nástupu nového ředitele Mullinse poněkud nejistá.

Dan Bucatinsky Americký herec, scenárista a producent se narodil 22. září 1965 v New Yorku. Zahrál si v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný, Skandál, Vezmi si mě a Návrat na výsluní, který zároveň produkoval. Za roli ve Skandálu získal prestižní cenu Emmy v kategorii Nejlepší hostující herec v dramatickém seriálu. Jeho rodiče jsou původem argentinští židé. Jeho předci pocházejí z Polska a Ruska. Je ženatý se scenáristou Donem Roosem. Má dceru a syna.

Mariana Stiles (Coral Peña) Sestřenice bývalého agenta CTU Edgara Stilese je schopná a zkušená. Nemá stejně impozantní akademické vzdělání jako její kolegové, a tak musí dokazovat, že se ve své práci vyzná.

Coral Peña Americká herečka se narodila v Dominikánské republice. Zahrála si v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný a Spravedlnost v krvi.

Ben Grimes (Charlie Hofheimer) Bývalý člen speciálních jednotek Rangers byl Erikovým bratrem ve zbrani. Po návratu domů se z něj stal paranoidní bezdomovec závislý na drogách. Když udeří teroristé, snaží se využít situaci.

Charlie Hofheimer Americký herec se narodil 17. dubna 1981 v Detroitu. Zahrál si v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný a Šílenci z Manhattanu. Ve volném čase se věnuje baseballu, fotbalu, hře na piano, jízdě na koni a lednímu hokeji.

Nilaa Mizrani (Sheila Vand) Ředitelka prezidentské kampaně senátora Donovana je loajální, má přehled a vrozený politický instinkt. Zároveň je muslimkou. Z jejího vyznání a původu se stává nebezpečný problém.

Sheila Vand Americká herečka íránského původu se narodila 27. dubna 1985 v Los Angeles. Zahrála si v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný, Ve službách CIA, Prom Queen a filmech Argo a Sama nocí tmou. Kromě herectví se věnuje také umělecké performanci.

John Donovan (Jimmy Smits) Ambiciózní senátor a kandidát na amerického prezidenta rychle zjišťuje, že důvěra i loajalita mají své meze. Když udeří teroristé, jeho manželka Rebecca, bývalá ředitelka protiteroristické agentury CTU, se stává pro jeho kampaň nečekanou přítěží.

Jimmy Smits Americký herec se narodil 9. července 1955 v Brooklynu v New Yorku. Proslavil se rolemi v seriálech Právo v Los Angeles, Policie New York a Západní křídlo. Zahrál si v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný, Zákon gangu, Dexter a ve filmech Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů a Rogue One: Star Wars Story. Jeho matka pochází z Portorika, otec z Nizozemí. Byl vychovaný v přísné římsko-katolické víře. Je rozvedený, má dceru a syna. Od roku 1986 je jeho přítelkyní herečka Wanda De Jesus.

Henry Donovan (Gerald McRaney) Mocný a nekompromisní ropný magnát je zvyklý, že vždy dostane to, co chce. Momentálně mu jde o to, aby byl jeho syn senátor Donovan zvolen novým americkým prezidentem. Jenže dlouhá léta obchodování v bouřlivých oblastech Středního východu by mohla všechno ohrozit.

Gerald McRaney Americký herec se narodil 19. srpna 1947. Zahrál si v seriálech 24 hodin: Nezastavitelný, Jericho, Deadwood, Castle na zabití, Simon & Simon, Major Dad a Promised Land. Než se stal hercem, pracoval na naftových polích v Louisianě. Je potřetí ženatý a má tři děti. V roce 2004 úspěšně podstoupil operaci, díky které se vyléčil z rakoviny plic.

Akční seriál 24 hodin: Nezastavitelný má 12 epizod a běží na Prima COOL každé v pondělí ve 20.15!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný