3. února 2020 00:10

Cooltovní únorové čtvrtky na Prima COOL: Vrána vs. Kickboxer

Zmrzlý únor prořízne stará dobrá akce s Van Dammem nebo Lundgrenem.

I v únoru se můžete spolehnout na dávku poctivé akce. Klasická béčka s Dolfim, Míšou Dudikoffů a JCVD navíc okoření hořkosladká Vrána.

Vrána

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 6. února ve 22.25

Je jen málo filmů jako Vrána. Noirová detektivka o nadpřirozeném mstiteli, který čistí Město hříchu od gangsterů, by za jiných okolností mohla být "jen" jakousi urban fantasy odpovědí na Robocopa. Při natáčení však na střelné zranění zemřel hlavní představitel Brandon Lee, a dodal tak Vráně podobný tragický punc, jaký si nejspíše pamatujete ze smrti Heatha Ledgera před premiérou Temného rytíře. Právě to však učinilo tuto legendu legendou...

Přímý zásah

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 13. února ve 22.25

O týden později se vyklidníme o něco béčkovější látkou. Dolph Lundgren v Přímém zásahu býval dobrým policistou, pak ale spáchal ten nejtěžší hřích, když obvinil své kolegy z braní úplatků. Co následuje, je tradiční akční kriminálka o snaze očistit své jméno... s pomocí spousty prolité krve zkorumpovaných zloduchů! To celé spolu se solidní akcí v režii Sidney J. Furieho, rejži letecké klasiky Železný orel.

Akční komando

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 20. února ve 22.25

Krasojízda pokračuje další týden únosem! Když parta teroristů zajme amerického prezidenta, je z toho šlamastika, co by vystačila na celý jeden film. Michael Dudikoff ale není žádný troškař a zvládne k tomu zároveň i krádež chemického koktejlu namířeného na Los Angeles! Pokud vláda nepropustí zlotřilého teroristu, nejenže bude hlava svobodného světa bez svého nástupce, ale ztratíme i Hollywood. A to přece nelze dopustit!

Kickboxer

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 27. února ve 22.25

Měsíc, který započal tak hořkosladce, pak uzavřeme na příjemné zápasnické notě. Jeden z nejlepších filmů Jean-Claudea Van Dammea jménem Kickboxer přinese vřelý lidský příběh sebevědomého zápasníka, který se musí utkat s nelidským soupeřem. Klasický sportovní příběh o překonání sebe sama je tentokrát osvěžen pořádným rancem potu a krve, jak se k jinak prochladlému měsíci sluší a patří. Nechte si chutnat!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný