5. února 2018 15:00

Cooltovní únorové čtvrtky na Prima COOL: Machete vs. Replikant

Prima COOL - COOLtovní movies (únor)

Připravte se na Cizince, Akční komando, Replikanta a Macheteho!

Jaké cooltovní filmy půjdou na Prima COOL v únoru? Nahoře máte upoutávku a dole si můžete počíst, které chuťovky se kterými klasickými borci vás tentokrát čekají.

Cizinec

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 1. února ve 22.25

Doručení balíčku z Francie do Německa by nemusel být problém – ne nadarmo však zásilka spadla do klína Stevenu Seagalovi! Náhoda tomu chce, že se jej již od počátku kdosi snaží odkráglovat. A je nad slunce jasné, že si to tenhle kurýr nenechá líbit...

Akční komando

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 8. února ve 22.25

Když parta teroristů unese amerického prezidenta, je z toho šlamastika, co by vystačila na jeden film. Ale protože Michael Dudikoff není žádný troškař, zvládne k tomu zároveň i krádež chemického koktejlu namířeného na Los Angeles! Pokud vláda nepropustí zlotřilého teroristu, nejenže bude hlava svobodného světa bez svého nástupce, ale ztratíme i Hollywood. A to přece nelze dopustit!

Replikant

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 15. února ve 22.25

O týden později se můžete těšit na sci-fárnu Replikant! Klasické béčko s Jean-Claudem Van Dammem vám naservíruje příběh o městě sužovaném vrahounským zabijákem a detektivovi tak zoufalém, že si ve snaze dostat se mu na stopu vyrobí jeho kopii! Jenom s ní se přece může maniakovi dostat na kobylku. Problém je, že pokud vše nestihne včas, klon doroste do stejného stavu jako předloha a v ulicích budou řádit hned dva nástupci Jacka Rozparovače!

Machete

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 22. února ve 22.15

A poslední čtvrtek měsíce zakončíme v mexickém stylu – na COOL totiž dorazí pan Machete, tvrďák, co nekouří a nepíše SMSky. Bývalý mexikánský agent s tváří Dannyho Treja se ve filmu snaží očistit své jméno třeba pokusem zabít protiimigračního amerického politika a odhalit rozsáhlou konspiraci – a pořádně se při tom zamaže od krve! Krom naschvál céčkové nátury tu zarazí i pořádná herecká sestava, kterou dal režírující Robert Rodriguez dohromady. Robert De Niro, Steven Seagal, Michelle Rodriguez a další hvězdy akce různého kalibru se na vás těší... v podstatě v adaptaci současné americké politické situace?

Na co určitě budete koukat? Dejte vědět na Facebooku v komentářích!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný