3. dubna 2019 16:23

Cooltovní dubnové čtvrtky na Prima COOL: Chuck Norris míří do Vietnamu

Staromilské akčňáky vám každý čtvrtek v dubnu připomenou dětství!

Čtvrteční akční béčka se i v dubnu ponesou v klasickém duchu – krom Dolfiho Lundgrena a dvojrole JCVD se můžete těšit především na legendární mise Chucka Norrise do vietnamské džungle.

Přímý kontakt

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 4. dubna ve 22.25

Měsíc nakopneme severskou čelistí Dolpha Lundgrena, který se jako bývalý mariňák vydá na volnou dráhu a dostane za úkol osvobodit americkou rukojmí z věznění šíleného válečného zločince. Aby to však nebylo tak snadné, velmi brzy se ukáže, že jeho mise byla past – a Dolfi se ocitne mezi dvěma ohni. Po krku mu jdou jak jeho oponenti, tak i původní zaměstnavatelé. Kdyby to ale skončilo funusem hlavního hrdiny, vězte, že by se film mezi cooltovní movies nedostal!

Nezvěstní v boji

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 11. dubna ve 22.25

Týden nato dorazí legendární Chuck Norris v jednom ze svých nejlepších bijáků. Snímek Nezvěstní v boji si bere na paškál obligátní záchranu "zapomenutých" válečných zajatců z Vietnamu, kterou si v 80. letech museli odkroutit všichni hrdinové akčních filmů. Chuck přitom nejlépe připomene, že on rozhodně nezapomíná – a notně se přitom inspiruje dvojkou Ramba. Akorát s tím rozdílem, že v jeho arzenálu rozhodně nebude místo pro trapný luk!

Nezvěstní v boji 2

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 18. dubna ve 22.25

Pro velký úspěch natočil Chuck rok nato pokračování filmu, a možná vám při tom trochu poplete hlavy – jedná se totiž o jakýsi prequel jedničky a Chuck tu sám začíná jako zajatec! Podaří se mu samozřejmě uniknout a rozhodne se následně vrátit se pro své stále vězněné bratry. Podruhé sice stejný recept nefunguje tak dobře jako v prvním případě, pořád jsou tu ale přítomné všechny velké kvality osmdesátkové akce – od velkých kvérů po ještě větší koule!

Maximální riziko

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 24. dubna ve 22.25

Konečně ve finále měsíce si s JCVD budete moct prožít Maximální riziko. Náš slavný belgický atlet a performer roznožek se tu představí ve své oblíbené dvojroli – jednou jako hodný francouzský polda, podruhé jako zlý ruský mafioso. Oba jsou totiž dvojčaty, která byla rozdělena po porodu, o to výbušnější ale bude jejich nečekané setkání!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný