27. února 2018 18:12

Cooltovní březnové čtvrtky na Prima COOL: Chuck Norris vs. Pulp Fiction

Dorazí i Dolph Lundgren, Jean-Claude Van Damme a Steven Seagal.

V březnu se můžete těšit na Přímý zásah s Dolphem Lundgrenem, Osamělého vlka McQuadea s Chuckem Norrisem, Maximální riziko s Jean-Claudem Van Dammem, Patriota se Stevenem Seagalem a konečně na Pulp Fiction s... polovinou Hollywoodu!

Přímý zásah

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 1. března od 22.25

Býval dobrým policistou, ale pak spáchal ten nejtvrdší hřích, když obvinil své kolegy z braní úplatků. Dolph Lundgren se v Přímém zásahu na počátku března vydá do tradiční akční kriminálky očistit své jméno... s pomocí spousty prolité krve zkorumpovaných zloduchů! To celé spolu se solidní akcí v režii Sidney J. Furieho, rejži letecké klasiky Železný orel!

Osamělý vlk McQuade

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 8. března od 22.25

Leckdo by dnes mohl propadnout mylnému dojmu, že Chuck Norris vždy točil parodie sebe sama. Není to pravda, krom upřímně řeznických filmů ze 70. let dělal Chuck v letech 80. ty nejlepší variace na moderní akční bijáky. Osamělý vlk McQuade, kde Chuck hraje texaského muže zákona, je v této vrcholné éře jeho filmografie zdaleka nejlepší! Obsahuje jak vyváženou míru humoru, tak i upřímně krutopřísnou akci s osudovým soundtrackem na způsob Ennia Morriconeho! Koneckonců, za hlavního bastarda je tu David Carradine alias Bill z Kill Bill.

Maximální riziko

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 15. března od 22.25

Když vám zabijou bratra, je to vždycky smutné, ale obzvlášť, pokud jste nevěděli, že jste bratra měli! A dokonce, že to bylo dvojče! Jean-Claude Van Damme se takto v Maximálním riziku dostane na kobylku jak rodinnému tajemství, tak i ruské mafii. Jako veterán Cizinecké legie a elitní polda se rozhodne pomstít svého dlouho ztraceného sourozence, což jej z Francie zavede až do vzdáleného a všemi příchutěmi prolezlého New Yorku.

Patriot

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 22. března od 22.25

Uniklá biologická sranda a malé aljašské městečko by teoreticky byl dobrý námět na zombie horor, to by však v Patriotovi nesměl hrát hlavní roli Steven Seagal! Jako postarší odborník na biologickou válku (a shodou okolností také krutopřísný mistr bojových umění...) se tu Steven rozhodne zachránit své městečko před smrtící nákazou, kterou sem samozřejmě přinesli zlí teroristé.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 29. března od 22.25

To nejlepší si však v březnu necháváme takříkajíc na konec! Pulp Fiction, nejlepší a nejoblíbenější film Quentina Tarantina, platí za perlu kinematografie 90. let. Dodnes by se těžko hledala gangsterka, která tak dobře lavíruje mezi vtipem, drsností, vážností i brutalitou. Pulp Fiction tak činí i skrze své povídkové pojetí, díky němuž si můžeme střihnout jak experimentální scénu odehrávající se jen v taxíku, tak i kultovní akční scénu ve sklepě. Připomeňte si tak na poslední březnový čtvrtek svoje mládí a Quentina na vrcholu kariéry!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný