17. července 2019 15:24

Poznejte hrdiny Cool Kids, našeho nového sitcomu z domova důchodců

Od 22. července vám budou dělat společnost králové důchoďáku!

Sitcom Cool Kids má na Prima COOL premiéru už v pondělí ve 20.15. Nápaditý seroš zasazený do domova důchodců vás chytí za srdce - případně slinivku, játra nebo plíce. Tedy podle toho, co očekáváte, že vám bude po šedesátce ještě fungovat. Ve zdejších hrdinech se zkrátka zhlédnete tím víc, čím víc roků vám přibude. Poznejte proto hrdiny, jimiž dost možná jednou budete i vy!

Vůdce Hank Henderson (David Alan Grier)

Starý protiva Hank vede celé hlavní trio hrdinů z domova důchodců Shady Meadows - je vlastně takovým lehce vypelichaným alfa samcem. Právě Hank je stěžejní pro uvedení celé zápletky o tom, že trojici zemřel jejich přítel, jeho místo u stolu si však pro sebe uzme jiná stará protiva. Ta v jeho očích nabourává celé seniorské království - a tak se Hank rozhodne vrátit úder!

Zářivý Sidney "Sid" Delacroix (Leslie Jordan)

Hankovým přesným opakem je burleskní Sid. Ačkoliv je vysoký asi jako podseknutý pařez, Sid kompenzuje svou výšku velikostí svého charakteru. Sid je gay a je to na něm hromsky poznat - i když v místnosti praskne žárovka, Sidovo oblečení září na kilometry daleko a jeho představitel Leslie Jordan tvrdí, že si tuhle Sidovu stránku vymyslel - původně měl hrát židovského staříka z Brooklynu. Na castingu však řekl, že si myslí, že je jeho verze postavy mnohem zábavnější - a tak ji procpal přímo do seriálu!

Zmatený Charlie (Martin Mull)

Hlavní trojici mužských postav uzavírá někdejší hipík Martin, který si sebou z prohýřených 60. let přinesl nejen salvu krásných vzpomínek, ale i jisté poškození osobnosti. Charlie má občas problém rozeznat realitu od fantazie a rád se s tím pochlubí celému okolí. To však zároveň znamená, že s ním nikdy není nuda! Jeho představitel Martin Mull se nechal slyšet, že má s Charliem společného víc, než by mu bylo libo - prý také v šedesátkách chodil do umělecké školy a... nejspíš může být rád, že z toho vyvázl živý!

Narušitelka Margaret Flynn (Vicki Lawrence)

Marge je právě oním vetřelcem, který se opovážil vkročit do Shady Meadows bez pozvání. Pravdou nicméně je, že ani její postava není bez viny - z hlavního tria si bezostyšně utahuje, všichni si ale velmi rychle uvědomí, že právě čerstvá krev je to, co potřebují. Než se tak nadějeme, začne Marge spolu s pány kout pikle, jak si život v domově důchodce co nejvíc zpříjemnit!

Cool Kids mají na COOLu premiéru už v pondělí ve 20.15.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný