18. ledna 2017 11:18

Co se stane, až se potká Jon Snow a Daenerys? Tahle teorie ze Hry o trůny zamíchá zbytkem seriálu!

Finále seriálu se blíží a jednotlivé postavy budou muset zapomenout na osobní konflikty ve prospěch vyššího dobra!

Ačkoliv je teprve leden, každou vteřinou je uvedení sedmé série Hry o trůny blíž a blíž. Je proto logické, že se začínají na diskuzních fórech opět objevovat nejrůznější teorie o tom, co se stane s hlavními postavami a jak seriál skončí. Teorií je vskutku mnoho, pokud se však nechcete probírat haldou balastu, vybíráme pro vás jednu z nejzajímavějších, která se zároveň jeví jako velmi pravděpodobná.

POZOR: Následují spoilery předchozích i budoucích událostí

Pokud sledujete dění kolem natáčení sedmé série, nemohly vám uniknout fotky z natáčení, na kterých stojí Jon Snow a Daenerys vedle sebe. Je tedy jisté, že se tyto dvě postavy setkají a nepůjde o setkání v nepřátelském duchu. Naopak, je velmi pravděpodobné, že se do sebe obě postavy zamilují, a to hned z několika důvodů.

V první řadě jde o fakt, že Jon je s největší pravděpodobností jediným žijícím mužem z rodu Targaryenů na světě (syn Rhaegara a Lyanny Stark). V tomto ohledu je však nutné zmínit, že se bavíme pouze o seriálu, v knize – která se televizního příběhu odklání – zamíchá kartami ještě Aegon, domnělý syn Rhaegara a Elii Martell, kterého nedokázal zabít Gregor „Hora“ Clegane.

Targaryenové jsou pověstní tím, že se žení mezi sebou a Daenerys by mohly imponovat i vlastosti, kterými Jon disponuje. Je nejen dobrým válečníkem, ale má také na kontě zázračné zmrtvýchvstání a plně si uvědomuje hrozbu, která se na Západozemí tlačí ze severu. Podle množících se teorií by mohl být navíc i jedním z dračích jezdců, až bude nutné zaútočit na Bílé chodce a nakonec – je to docela fešák!

Čeká nás proto sblížení Jona a Dany? Je to možné a alespoň v něčem by dílo spisovatele Martina dávalo fanouškům naději, že láska nelze překonat zlem.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný