31. května 2017 16:24

Budou Piráti z Karibiku 6? A které postavy se v nich mají objevit?

Jaká je budoucnost Jacka Sparrowa?

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY Z PIRÁTŮ Z KARIBIKU 5

Zatímco čtvrtý díl Pirátů z Karibiku vydělal za první víkend v USA 90 milionů dolarů, čerstvá pětka za stejnou dobu utržila „jen“ 62 milionů. Jak možná víte, hollywoodská studia nevidí pády tržeb moc ráda a často pro sérii znamenají stopku. Piráti ale pořád ohromně jedou ve zbytku světa (za 5 dní mají na kontě 326 milionů), takže situace není nijak tristní.

Na oznámení šestky nicméně pořád nedošlo, ačkoliv ji naznačuje potitulková scéna s vy-víte-kým. Studio Disney očividně čeká, jestli film vydělá miliardu jako dvojka a čtyřka (spíš ne…), herci a tvůrci ale už nyní mluví o tom, že by se dalšímu dílu nebránili. Nikdo samozřejmě neřekl nic konkrétního a ani režiséři Joachim Rønning a Espen Sandberg si nejsou jistí, zda neutečou k jinému projektu. Když už by se ale pokračovalo, určitě to prý bude s Jackem Sparrowem i všemi ostatními.

Koho přesně to znamená? Samozřejmě celou rodinu Turnerových, tedy Willa (Orlando Bloom), Elizabeth (Keira Knightley) i Henryho (Brenton Thwaites), po jehož boku by nechyběla odvážná Carina (Kaya Scodelario). Ta by podle všeho mohla přijmout svůj původ a stát se obávanou a zatraceně chytrou pirátkou.

No a jak to vypadá s Carininým otcem, kapitánem Barbossou? Ten je podle Geoffreyho Rushe definitivně mrtvý a jeho kříšení by prý podkopalo konec pětky. Na druhou stranu ale může dojít na nějaký flashback (nebo jeho ducha!) a nezapomínejme na to, že už Barbossa v sérii jednou zemřel a očividně to nebyl zas takový problém.

O osudu šestých Pirátů rozhodnou nejbližší týdny, během nichž se budou pečlivě analyzovat tržby a divácké ohlasy. Fanoušci tedy musejí doufat, že novému filmu bude dařit, jinak by se totiž reklamní řeči o „posledním dobrodružství“ opravdu mohly naplnit.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný