19. prosince 2022 00:02

Brickleberry na Prima COOL: Kultovní komediální seriál začíná už 21. prosince

Bláznivý animovaný seriál Brickleberry poběží na Prima COOL od 21. prosince. Můžete ho sledovat vždy od pondělí do středy večer!

Strážci stejnojmenného chátrajícího přírodního parku si navzájem házejí klacky pod nohy a nic nefunguje tak, jak má. A pak je tady ještě Malloy. Sprosté a rozmazlené mládě medvěda grizzlyho, které ze všeho nejraději stírá ostatní.

Národní přírodní park Brickleberry je na tom fakt špatně. Dokonce tak špatně, že mu hrozí zavření. Budoucnost zchátralé přírodní turistické atrakce spočívá v rukou lesních strážců. Jenže ti zkazí všechno, na co sáhnou. Jsou snad úplně neschopní a vůbec se nedokážou domluvit.

Proto dorazí na pomoc zkušená Ethel Andersonová přímo z vyhlášeného Yellowstonu. Její schopnosti – nemluvě o pořádném sex appealu – jsou trnem v oku Stevu Willaimsovi, který je úřadujícím Lesníkem měsíce. Steve kuje pikle, hází Ethel klacky pod nohy a dělá všechno, co je v jeho silách, aby jí to pokazil.

A pak je tady ještě šéf Woody Johnson. Ten to sice vždycky myslí dobře, jenže to taky vždycky udělá úplně špatně. Ještěže se může potěšit se svým zvířecím mazlíčkem – sprostým a rozmazleným mládětem medvěda grizzlyho jménem Malloy, které ze všeho nejradši stírá ostatní strážce parku, hlavně však nebohého Steva…

Bláznivý komediální animovaný seriál Brickleberry je zkrátka plný legračních postaviček, uhozených vtípků a drze sarkastického humoru.

Zajímavosti o seriálu Brickleberry:

  • Americký komediální animovaný seriál Brickleberry byl poprvé uveden na televizní obrazovky v září 2012. Postupně vznikly tři série a celkem 36 epizod.
  • Seriál vymysleli američtí komici, herci a animátoři Waco O’Guin a Roger Black, kteří se seznámili v roce 1999 během studií na University of Georgia.
  • Waco O’Guin a Roger Black vymysleli seriál Brickleberry už v roce 2003. Inspiroval je O’Guinův tchán, strážce parku v důchodu, který bral svou práci až příliš vážně. O’Guinovi a Blackovi se to zdálo nesmírně zábavné.
  • Seriál Brickleberry byl původně zamýšlen jako hraný sitcom, ale kvůli obavám z příliš vysokých nákladů na natáčení zástupci produkční společnosti raději zvolili animaci.
  • Pilotní epizoda seriálu Brickleberry začala vznikat už v roce 2007 u produkční společnosti Fox Broadcasting Company, která vyrábí také slavné a úspěšné pořady jako Simpsonovi nebo Griffinovi. Ale natáčení pilotu bylo zastaveno, protože se producentům zdál seriál Brickleberry příliš sprostý a urážlivý. Nakonec vznikla nová pilotní epizoda, ne však pro Fox ale pro americkou kabelovou televizi Comedy Central.
  • Waco O’Guin věří, že je možné dělat si legraci z jakéhokoli tématu. Uvedl, že když na to jde člověk chytře a nesnaží se jenom šokovat, může se dovolit prakticky cokoliv.
  • Tvůrci Waco O’Guin a Roger Black se rozhodli zásadně vynechat jakékoliv odkazy na popkulturu, aby jejich seriál příliš nepřipomínal podobně drzý a sarkastický seriál Griffinovi.
  • V každé epizodě seriálu někdo zemře.

Brickleberry sledujte na Prima COOL od 21. prosince vždy od pondělí do středy večer.

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný